राष्ट्रिय फोटोपत्रकार समुह ३ नंं प्रदेश कमिटि गठन

208 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ भाद्र २०७६, सोमबार २०:२४

सम्पादक: Dhading News

धादिङबेसी, २ भदौ –  अन्तराष्ट्रिय फोटोग्राफी दिवसको अवसर पारेर राष्ट्रिय फोटोपत्रकार समुह एनएफपीजे नेपालको ३ नंं प्रदेश कमिटिको गठन गरिएको छ । सोमबार धादिङबेसीमा सम्पन्न भएको प्रदेश भेलाले राष्ट्रिय फोटो पत्रकार समुह ३ नम्बर प्रदेशको अध्यक्षमा नारायण सिलवाल चयन गरेको हो । सिलवाल धादिङ जिल्ला नेपाल फोटो पत्रकार संघका संस्थापक अध्यक्ष समेत हुन ।

राष्ट्रिय फोटो पत्रकार समुह नेपालका केन्द्रिय समितिका पदाधिकारी तथा सदस्यहरुको उपस्थितिमा भएको समूहको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको हो ।

यस्तै ३ नम्बर प्रदेश समितिको उपाध्यक्षमा सुदिप सिवाकोटी , सचिवमा राजन अधिकारी र कोषाध्यक्षमा लोकेश लिम्बु सदस्यहरुमा कपिल खड्का, राजेन्द्र आचार्य, राजेन्द्र गजुरेल चयन भएका छन् । अधिवेशनले नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सदस्य हरिहर सिंह राठौर र महासंघ ३ नम्बर प्रदेश समितिका सल्लाहकार गिरिजा अधिकारीलाई सल्लाहकारमा चयन गरेको छ । अध्यक्ष नारायण सिलवालले प्रदेशभित्र रहेका प्रत्येक जिल्लामा राष्ट्रिय फोटो पत्रकार समुह गठन गरिने र फोटो पत्रकारहरुको लागि क्षमता अभिबृद्धिका लागि सिप मुल तालिम चलाईने प्रतिबद्धता जनाएका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ भाद्र २०७६, सोमबार २०:२४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले कर्तव्य ज्यान मुद्दामा फरार भएका धादिङका २ जना अभियुक्तलाई १७ बर्ष पछि पक्राउ गरेको छ.....

धादिङमा १०४ जनामा स्क्रब टाइफसको संक्रमण

धादिङ-प्रदेश नम्बर ३ का १३ जिल्ला मध्ये धादिङ जिल्लामा स्क्रब टाइफसबाट संक्रमण हुनेको संख्या सबै भन्दा धेरै.....

भुमेस्थानका सोनाम आठ किलो चरेससहित पक्राउ

धादिङं । काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका २ नागढुङ्गाबाट प्रहरीले आठ किलो चरेससहित एक जनालाई पक्राउ गरेको.....

सातौं धादिङ महोत्सव, २४ वटा बिषयगत समिति गठन

धादिङ २४ कात्तिक - सातौं धादिङ महोत्सव मुल आयोजक समिति र विभिन्न बिषयगत समितिको गठन गरिएको छ । महोत्सव आयोजनाको.....

आज हरिवोधिनी एकादशी , भगवान विष्णुको आराधना गरी मनाईंदै

आज हरिबोधिनी एकादशी, भगवान विष्णुको आराधना गरी मनाईंदैछ । असार शुक्ल एकादशीका दिन जलमा सयन भएका विष्णु अर्थात.....

Categories