धादिङ बारका पूर्व अध्यक्ष दुर्गा तिवारीको निधन

433 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १० भाद्र २०७६, मंगलवार ०६:२९

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,१० भदौ – धादिङ जिल्ला अदालत बार एशोसियशनका पुर्व अध्यक्ष अधिवक्ता दुर्गा तिवारीको उपचारको क्रममा सोमबार शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्ज काठमाण्डौंमा निधन भएको छ ।

२०७४ वैशाख १३ गते रातिको २ बजे धादिङबाट काठमाडौं गईरहेको तिवारी बढेको एम्बुलेन्सल थांक्रेगाउँपालिकाको एक्लेफाँट भन्ने ठाउँमा रोकिराखेको ट्रकमा ठोक्किएर दुर्घटना भएको थियो । सोही दुर्घटनाको कारण तिवारीको टाउकोमा गम्भीर चोट लागेकोले उनको उपचार भईरहेको थियो । बुबाको स्वास्थ्य उपचारका लागि काठमाडौं गएका दुर्गा आफैं गम्भीर घाइते भएर कोमामा पुगेको ३० महिना पछि सबैलाई छाडेर गएका हुन् ।

धादिङको मैदी स्थायी घर भएका ४८ वर्षीय तिवारी नेपाल बार एसोसिएसन धादिङको पूर्व जिल्ला अध्यक्ष समेत हुन् । दुई छोरी र श्रीमतीलाई काठमाडौं राखेर उनी आफू धादिङबेसीमा रहेर वकालतको काम गर्दै आईरहेका थिए ।

दुर्घटना परेको १६ महिना पछि सामान्य वोलचाल गर्न थालेका तिवारी बोल्दा वोल्दै बेहोस भएपछि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा राखेर उपचार भईरहेको थियो । तिवारीको निधन प्रति धादिङ बार एशोसियशनका साथै विभिन्न संघ संस्था, व्यक्तिले हार्दिक समबेदना व्यक्त गरेका छन् । धादिङ न्यूज डट कम परिवार पनि यस दुःखद घडीमा शोक सन्तप्त परिवारजन प्रति हार्दिक समबेदना व्यक्त गर्दै मृत आत्मको चिर शान्तिको कामना गर्दछ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१० भाद्र २०७६, मंगलवार ०६:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित क्षेत्रका स्थानीयबासीको आन्दोलनलाई जनप्रतिनिधिहरुले समर्थन जनाएका छन् । प्रभावित क्षेत्रका.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

Categories