धौखोला नजिकै बोलेरो दुर्घटना, १५ जना घाइते

666 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ भाद्र २०७६, आईतवार १६:१७

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ, १५ भदौ –  धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका –९ धौखोला नजिकै बोलेरो जिप दुर्घटना हुंदा १५ जना घाईते भएका छन् । जिल्लाकै ज्वालामुखी गाउँपालिका–५ खरिबाट यात्रु लिएर सदरमुकाम धादिङबेसी आउँदै गरेको ग १ ज ५४३१ नम्बरको बोलेरो जिप आईतबार विहान ९.२० वजे तिर धौखाला नजिकै सडकबाट ५ मिटर तल खस्दा १५ जना घाइते भएका हुन ।

दुर्घटनामा परि घाइते भएका मध्ये ज्वालामुखी ५ खरिकी काली गुरुङ र रामवहादुर दुवाडीको अवस्था गम्भिर भएको कारण उपचारका लागि काठमाडौको ट्रमा सेन्टर लगिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरीक्षक रुपक खड्काले दिएको जानकारी अनुसार दुवै जनाको जिल्लामा उपचार हुन नसक्ने भएपछि उपचारको लागि काठमाडौं पठाईएको हो ।

क्षमताभन्दा बढी यात्रु बोकेर आएको जिप विग्रेको सडकमा एक्कासी अनियन्त्रित पल्टिएपछि दुर्घटना भएको हो । दुर्घटनामा ज्वालामुखी ५ खरीका २९ वर्षीय सोमबहादुर मगराती, २२ वर्षीय लक्ष्मी रोक्का, १२ वर्षीय रमेश रोक्का, २५ वर्षीया गीता रोक्का, २२ वर्षीय धनबहादुर दुवाडी, ६ वर्षीया रोचिता गुरुङ, बर्ष १७ की रसिता रोक्का घाईते भएका छन ।

त्यस्तै १० वर्षीया सरिता रोक्का, र पार्वती नेपाली, ५० वर्षीया देवकुमारी थापा मगर, १० वर्षीय सुनिल बालकोटी, १७ वर्षीया सरस्वती गुरुङ, नीलकण्ठ नगरपालिका २ साँखुका १३ वर्षीय सिर्जना नेपाली घाइते भएका छन । सामान्य घाइतेहरुको जिल्ला अस्पताल धादिङबेसीमा उपचार भइरहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक खड्काले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ भाद्र २०७६, आईतवार १६:१७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु भएको छ । सुरुङमार्ग निर्माणको जिम्मेवारी पाएका जापानी निर्माण संस्था हाजमा आङ्दो कर्पोरेशनले.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

हाडनाताकरणी मुद्दाका फरार अभियुक्त २२ वर्ष पछी पक्राउ

धादिङ -जिल्लामा फरार प्रतिवादी पक्राउ अभियान संचालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले हाडनाता करणी अपराध गरेर फरार रहेका.....

धादिङका एसपी फेरिए, अब धादिङको प्रहरी प्रमुखमा रविन्द्र रेग्मी

धादिङ- प्रहरी प्रधान कार्यालयले धादिङ लगायत चार जिल्लाको प्रहरी नेतृत्व हेरफेर गरेको छ । प्रहरी प्रधान.....

Categories