धौखोला नजिकै बोलेरो दुर्घटना, १५ जना घाइते

473 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ भाद्र २०७६, आईतवार १६:१७

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, १५ भदौ –  धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका –९ धौखोला नजिकै बोलेरो जिप दुर्घटना हुंदा १५ जना घाईते भएका छन् । जिल्लाकै ज्वालामुखी गाउँपालिका–५ खरिबाट यात्रु लिएर सदरमुकाम धादिङबेसी आउँदै गरेको ग १ ज ५४३१ नम्बरको बोलेरो जिप आईतबार विहान ९.२० वजे तिर धौखाला नजिकै सडकबाट ५ मिटर तल खस्दा १५ जना घाइते भएका हुन ।

दुर्घटनामा परि घाइते भएका मध्ये ज्वालामुखी ५ खरिकी काली गुरुङ र रामवहादुर दुवाडीको अवस्था गम्भिर भएको कारण उपचारका लागि काठमाडौको ट्रमा सेन्टर लगिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरीक्षक रुपक खड्काले दिएको जानकारी अनुसार दुवै जनाको जिल्लामा उपचार हुन नसक्ने भएपछि उपचारको लागि काठमाडौं पठाईएको हो ।

क्षमताभन्दा बढी यात्रु बोकेर आएको जिप विग्रेको सडकमा एक्कासी अनियन्त्रित पल्टिएपछि दुर्घटना भएको हो । दुर्घटनामा ज्वालामुखी ५ खरीका २९ वर्षीय सोमबहादुर मगराती, २२ वर्षीय लक्ष्मी रोक्का, १२ वर्षीय रमेश रोक्का, २५ वर्षीया गीता रोक्का, २२ वर्षीय धनबहादुर दुवाडी, ६ वर्षीया रोचिता गुरुङ, बर्ष १७ की रसिता रोक्का घाईते भएका छन ।

त्यस्तै १० वर्षीया सरिता रोक्का, र पार्वती नेपाली, ५० वर्षीया देवकुमारी थापा मगर, १० वर्षीय सुनिल बालकोटी, १७ वर्षीया सरस्वती गुरुङ, नीलकण्ठ नगरपालिका २ साँखुका १३ वर्षीय सिर्जना नेपाली घाइते भएका छन । सामान्य घाइतेहरुको जिल्ला अस्पताल धादिङबेसीमा उपचार भइरहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक खड्काले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ भाद्र २०७६, आईतवार १६:१७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories