धम्क्याएर २० लाख लिन खोज्ने सन्तोष कँडेल पक्राउ

1897 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ भाद्र २०७६, मंगलवार २२:४१

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौँ – धम्की दिएर एकल महिलासँग २० लाख रुपैयाँ असुली गर्न खोजेको आरोपमा धादिङको वेनिघाटरोराङ -५ का सन्तोष कँडेल पक्राउ परेका छन् ।

धादिङको वेनिघाट रोराङ ५ घर भई काठमाण्डौ नयाँबजार बस्ने २७ वर्षका कँडेललाई काठमाण्डौ बालालुबाट प्रहरीले मंगलबार पक्राउ गरेको हो । कँडेललाई स्युचाटारकी एकल महिला रन्जु त्रिपाठी  संग २० लाख रुपैयाँ नदिए छोरीलाई मार्ने र घरमा बम पड्काउने धम्की दिएको आरोपमा प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँका प्रवक्ता होवीन्द्र बोगटीका अनुसार कँडेलले भदौ १३ गते एकल महिला रन्जु त्रिपाठीलाई चिठ्ठी पठाएर रु २० लाख माग गरेको र मागे अनुसार पैसा नदिए छोरीलाई हत्या गर्ने र घरमा समेत बम पड्काउने धम्की दिएका थिए ।

भदौ १७ को मिति दिँदै बालाजुको पुल नजीक आएर पैसा दिन चिट्ठीमा भनिएको थियो । सोही सूचनाका आधारमा नक्कली पैसा लिएर गएको प्रहरी टोलीले उनलाई पक्राउ गरेको हो । कालिमाटीका प्रहरी प्रमुख डीएसपी रुँगम कुँवरका अनुसार पक्राउ परेका कँडेलविरुद्ध फिरौती असूलीको कसूरमा म्याद थप गरेर विस्तृत अनुसन्धान थालिएको छ । उनले नेत्रविक्रम चन्दको नाम लिएर धेरै जनालाई धम्क्याउँदै आएको आरोप लागेको महानगरीय प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

अनुसन्धानमा संलग्न अधिकृतका अनुसार पक्राउ परेका कँडेलले केही बर्ष अघि त्रिपाठीको हातबाट भाइटीका समेत लगाएका थिए । त्रिपाठीको  श्रीमानको  ५ वर्षअघि  मृत्यु भएको थाहा पाएका कँडेललाई उनको ३ छोरीको अवस्थाबारे पनि जानकारी भएको प्रहरीले बताएको छ ।

भदौ १३ गते त्रिपाठीको घर छेऊमा पुगेर एक बालकलाई चिठ्ठी दिएर फर्कदाँ जुन हुलियामा सीसी टीभी क्यामरामा देखिएका थिए मंगलबार पक्राउ पर्दा  पनि उही टोपी, टिसर्ट र जुत्तामा भेटिएको प्रहरीको दावी छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ भाद्र २०७६, मंगलवार २२:४१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories