धम्क्याएर २० लाख लिन खोज्ने सन्तोष कँडेल पक्राउ

2064 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ भाद्र २०७६, मंगलवार २२:४१

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौँ – धम्की दिएर एकल महिलासँग २० लाख रुपैयाँ असुली गर्न खोजेको आरोपमा धादिङको वेनिघाटरोराङ -५ का सन्तोष कँडेल पक्राउ परेका छन् ।

धादिङको वेनिघाट रोराङ ५ घर भई काठमाण्डौ नयाँबजार बस्ने २७ वर्षका कँडेललाई काठमाण्डौ बालालुबाट प्रहरीले मंगलबार पक्राउ गरेको हो । कँडेललाई स्युचाटारकी एकल महिला रन्जु त्रिपाठी  संग २० लाख रुपैयाँ नदिए छोरीलाई मार्ने र घरमा बम पड्काउने धम्की दिएको आरोपमा प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँका प्रवक्ता होवीन्द्र बोगटीका अनुसार कँडेलले भदौ १३ गते एकल महिला रन्जु त्रिपाठीलाई चिठ्ठी पठाएर रु २० लाख माग गरेको र मागे अनुसार पैसा नदिए छोरीलाई हत्या गर्ने र घरमा समेत बम पड्काउने धम्की दिएका थिए ।

भदौ १७ को मिति दिँदै बालाजुको पुल नजीक आएर पैसा दिन चिट्ठीमा भनिएको थियो । सोही सूचनाका आधारमा नक्कली पैसा लिएर गएको प्रहरी टोलीले उनलाई पक्राउ गरेको हो । कालिमाटीका प्रहरी प्रमुख डीएसपी रुँगम कुँवरका अनुसार पक्राउ परेका कँडेलविरुद्ध फिरौती असूलीको कसूरमा म्याद थप गरेर विस्तृत अनुसन्धान थालिएको छ । उनले नेत्रविक्रम चन्दको नाम लिएर धेरै जनालाई धम्क्याउँदै आएको आरोप लागेको महानगरीय प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

अनुसन्धानमा संलग्न अधिकृतका अनुसार पक्राउ परेका कँडेलले केही बर्ष अघि त्रिपाठीको हातबाट भाइटीका समेत लगाएका थिए । त्रिपाठीको  श्रीमानको  ५ वर्षअघि  मृत्यु भएको थाहा पाएका कँडेललाई उनको ३ छोरीको अवस्थाबारे पनि जानकारी भएको प्रहरीले बताएको छ ।

भदौ १३ गते त्रिपाठीको घर छेऊमा पुगेर एक बालकलाई चिठ्ठी दिएर फर्कदाँ जुन हुलियामा सीसी टीभी क्यामरामा देखिएका थिए मंगलबार पक्राउ पर्दा  पनि उही टोपी, टिसर्ट र जुत्तामा भेटिएको प्रहरीको दावी छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ भाद्र २०७६, मंगलवार २२:४१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित क्षेत्रका स्थानीयबासीको आन्दोलनलाई जनप्रतिनिधिहरुले समर्थन जनाएका छन् । प्रभावित क्षेत्रका.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

Categories