धादिङका विजय तामाङ सहित ८ जना काठमाडौंबाट पक्राउ

674 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ भाद्र २०७६, आईतवार २०:२२

सम्पादक: Dhading News

 

 

काठमाडौंः काठमाडौंमा श्रृङ्खलाबद्ध रुपमा हुने लुटपाटमा संलग्न रहेको आरोपमा नेपाली सेनाका भगौडादेखि वार संचालक र विप्लवका कार्यकर्तासम्म पक्राउ परेका छन् ।

आइतबार महानगरीय प्रहरी परिसर टेकुले पत्रकार सम्मेलन गरेर राजधानीका विभिन्न स्थानमा भएको लुटपाटका घटनामा संलग्न भएको आरोपमा पक्राउ परेका व्यक्तिहरु सार्वजनिक गरेको हो । पक्राउ परेका
हरुको बिषयमा अनुसन्धान गर्दा उनिहरु विगतमा विभिन्न खाले अपराधिक क्रियाकलापदेखि अन्य काम कारबाही समेत संलग्न रहेको खुल्न आएको प्रहरीले जनाएको छ ।

शनिबार प्रहरीले लुटपाटका घटनामा संलग्न भएको भन्दै काठमाडौं ९१६ स्थित हाइ रेस्टुरेन्ट एन्ड डान्सबारबाट ८ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । जसमा गोरखा जिल्ला अजिरकोट गाउँपालिका घर भई सोही रेस्टुरेन्ट संचालन गर्दै आइरहेका ३८ वर्षीय कुशल अधिकारी, नुवाकोट तारकेश्वर गाउँपालिका–१ घर हाल हाई रेष्टुरेन्ट एण्ड डान्स वार संचालक २९ वर्षीय राम वहादुर तामाङ, नुवाकोट घर भई हाल सोहि वार संचालक २५ वर्षीय धर्म राज तामाङ, गुल्मी ईस्मा भई हाल हलचोक वस्ने ३० वर्षीय युवराज भण्डारी, रसुवा घर भई हलचोक वस्ने २९ वर्षीय योर्साङ घले, धादिङ घर भई टोखा जरङ्गु डान्स वार संचालक २७ वर्षीय विजय तामाङ, नुवाकोट घर भई हाल काँडाघारी वस्ने ३० वर्षीय पिटर तामाङ र नुवाकोट घर भई हाल वौद्द वस्ने ३० वर्षीय को राजन तामाङ्ग रहेका छन् ।

पक्राउ पर्नेमध्ये अधिकारी नेपाल आर्मीका भगौडा रहेको, योर्साङ घले विप्लव समूहका कार्यकर्ता भएकोसमेत भएको अनुन्धानबाट खुलेको पत्रकार सम्मेलनमा महानगरीय प्रहरी परिसरका प्रवक्ता होबिन्द्र बोगटीले जानकारी दिए ।

उनीहरूका साथबाट चाइनिज पेस्तोल २ थान, सो पेस्तोलको म्याग्जिन २ थान, सोही पेस्तोलको गोली ४ राउन्ड, नक्कली सुन १ केजी, फलाम काट्ने औजार १ लुटिएका पर्स, एटिएम कार्ड र मोबाइल २ थान समेत बरामद गरेको बताएको छ। यसैगरी लुटिएको झोला, ७ थान मोबाइल र ४ थान मोटरसाइकल समेत बरामद गरेको छ।

उनीहरूमाथि थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ भाद्र २०७६, आईतवार २०:२२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories