ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

633 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ आश्विन २०७६, आईतवार ०८:१८

सम्पादक: Dhading News

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ ।

लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने ब्रुसबाङका अति बिपन्न चेपाङहरुलाई दशैंको अवसर पारेर खाद्यान्न बितरण गरिएको हो ।

बर्षैभरी खाद्यान्न संकट व्यहोर्दै आईरहेका ब्रुसबाङ गाउँका ३६ घर परिवारलाई दशैंको बेला पारेर चामल ९ सय ७५केजि रातो मुसुरो दाल १ सय ९५ केजि नुन १ सय ९५ केजिका साथै खानेतेल ३६ लिटर वितरण गरिएको लायन्स इश्वर भण्डारीले बताउनु भयो ।

लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईट र धादिङ न्यूज डट कमको पहलमा भएको उक्त सहयोग बितरणका लागि रुमाहेदी फाउण्डेशन नेपाल र स्टिचिङ प्रोजेक्शन नेपाल (Rumahedi Foundation Nepal /  stiching projection nepal )को आर्थिक सहयोग रहेको थियो भने सामाजिक अभियन्ता शर्मिला डंगोलले ३६ लिटर खानेतेल दिएर सहयोग गर्नु भएको थियो ।

सहयोग बितरणका अवसरमा बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकान वडा नम्बर २ का वडा अध्यक्ष टंकवहादुर थापाका साथै स्थानीय जनप्रतिनिधि,ताल्ति प्रहरी चौकीका प्रतिनिधिहरुको पनि उपस्थिति रहेको थियो । ब्रुसबाङका चेपाङहरुले आर्थिक अभावका कारण दशैंको वेला भोकै बस्न नपरोस भन्ने लक्ष्यका साथ खाद्यान्न सहयोग गरिएको भण्डारीले वताउनु भयो ।


ब्रुसबाङका चेपाङले भोग्नु परेको कष्टकर दैनिकीको बारेमा धादिङ न्यूज डट कमले समाचार प्रकाशित गरेपछि उनिहरुको सहयोगका लागि दाताहरु जुटेका हुन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ आश्विन २०७६, आईतवार ०८:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories