ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

247 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ आश्विन २०७६, आईतवार ०८:१८

सम्पादक: Dhading News

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ ।

लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने ब्रुसबाङका अति बिपन्न चेपाङहरुलाई दशैंको अवसर पारेर खाद्यान्न बितरण गरिएको हो ।

बर्षैभरी खाद्यान्न संकट व्यहोर्दै आईरहेका ब्रुसबाङ गाउँका ३६ घर परिवारलाई दशैंको बेला पारेर चामल ९ सय ७५केजि रातो मुसुरो दाल १ सय ९५ केजि नुन १ सय ९५ केजिका साथै खानेतेल ३६ लिटर वितरण गरिएको लायन्स इश्वर भण्डारीले बताउनु भयो ।

लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईट र धादिङ न्यूज डट कमको पहलमा भएको उक्त सहयोग बितरणका लागि रुमाहेदी फाउण्डेशन नेपाल र स्टिचिङ प्रोजेक्शन नेपाल (Rumahedi Foundation Nepal /  stiching projection nepal )को आर्थिक सहयोग रहेको थियो भने सामाजिक अभियन्ता शर्मिला डंगोलले ३६ लिटर खानेतेल दिएर सहयोग गर्नु भएको थियो ।

सहयोग बितरणका अवसरमा बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकान वडा नम्बर २ का वडा अध्यक्ष टंकवहादुर थापाका साथै स्थानीय जनप्रतिनिधि,ताल्ति प्रहरी चौकीका प्रतिनिधिहरुको पनि उपस्थिति रहेको थियो । ब्रुसबाङका चेपाङहरुले आर्थिक अभावका कारण दशैंको वेला भोकै बस्न नपरोस भन्ने लक्ष्यका साथ खाद्यान्न सहयोग गरिएको भण्डारीले वताउनु भयो ।


ब्रुसबाङका चेपाङले भोग्नु परेको कष्टकर दैनिकीको बारेमा धादिङ न्यूज डट कमले समाचार प्रकाशित गरेपछि उनिहरुको सहयोगका लागि दाताहरु जुटेका हुन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ आश्विन २०७६, आईतवार ०८:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । स्कुटर चोरी गर्ने तथा चोरीका स्कुटर किन्ने कार्यमा संलग्न रहेको अभियोगमा.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

Categories