अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

353 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ कार्तिक २०७६, आईतवार १९:५७

सम्पादक: Dhading News

 

 

केशव अधिकारी
धादिङ,३ कात्तिक – धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा भेटिएका छन् ।

पासपोर्ट नं पि ६१६८१८५ भएका अस्ट्रियाका नागरिक बर्ष ६७ को WEHINGER WILHELM शनिबार सांझ ७.३० वजे तिर रुवीभ्याली गाउँपालिकाको वडा नम्बर १ सोमदाङ पुगि बास बसेकोमा आईतबार विहान मृत अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

काठमाण्डौको हाई कन्ट्री ट्रेकिङ प्रा.लि.बाट धादिङ रुवीभ्याली तथा गणेश हिमाल क्षेत्रमा ट्रेकिङको लागि आएका अष्ट्रियाका नागरिक सुतेको ठाउँमा मृत अवस्थामा भेटिएको खबर आएपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका एसपि राजकुमार वैदवारको नेत्तृत्वमा प्रहरी टोली अल्टिच्युट एयरको हेलिकप्टरबाट घटनास्थल गएको थियो ।

जिल्लाकै अति विकटमा रहेको सोमदाङ सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ३ दिनको पैदलयात्रा पछि मात्रै पुग्न सकिन्छ भने रसुवाको स्याफ्रुबेसीबाट मोटरमा ५ घण्टाको यात्रा पछि पुग्न सकिन्छ । सोमदाङ गणेश हिमाल पर्यटकीय क्षेत्र प्रवेश गर्ने धादिङ जिल्लाको मुख्य नाका हो । धादिङ रसुवा जिल्लाको सिमाना भएर वगेको मैलुङ खोला किनारमा रहेको सोमदाङबजार समुद्री सतहबाट ३२७० मिटरको उचाईमा रहेको छ ।

रुवीभ्याली गाउँपालिकाको सेर्तुङस्थित प्रहरी चौकीबाट घटनास्थल पुग्न कम्तिमा ९ घण्टा लाग्दछ । प्रहरी उपरिक्षक बैदवारका अनुसार शव घटनास्थल बाट हेलिकप्टर मार्फत काठमाण्डौको महाराजगंज स्थित शिक्षण अस्पताल पठाईएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ कार्तिक २०७६, आईतवार १९:५७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories