अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

674 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ कार्तिक २०७६, आईतवार १९:५७

सम्पादक: Dhading News

केशव अधिकारी
धादिङ,३ कात्तिक – धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा भेटिएका छन् ।

पासपोर्ट नं पि ६१६८१८५ भएका अस्ट्रियाका नागरिक बर्ष ६७ को WEHINGER WILHELM शनिबार सांझ ७.३० वजे तिर रुवीभ्याली गाउँपालिकाको वडा नम्बर १ सोमदाङ पुगि बास बसेकोमा आईतबार विहान मृत अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

काठमाण्डौको हाई कन्ट्री ट्रेकिङ प्रा.लि.बाट धादिङ रुवीभ्याली तथा गणेश हिमाल क्षेत्रमा ट्रेकिङको लागि आएका अष्ट्रियाका नागरिक सुतेको ठाउँमा मृत अवस्थामा भेटिएको खबर आएपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका एसपि राजकुमार वैदवारको नेत्तृत्वमा प्रहरी टोली अल्टिच्युट एयरको हेलिकप्टरबाट घटनास्थल गएको थियो ।

जिल्लाकै अति विकटमा रहेको सोमदाङ सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ३ दिनको पैदलयात्रा पछि मात्रै पुग्न सकिन्छ भने रसुवाको स्याफ्रुबेसीबाट मोटरमा ५ घण्टाको यात्रा पछि पुग्न सकिन्छ । सोमदाङ गणेश हिमाल पर्यटकीय क्षेत्र प्रवेश गर्ने धादिङ जिल्लाको मुख्य नाका हो । धादिङ रसुवा जिल्लाको सिमाना भएर वगेको मैलुङ खोला किनारमा रहेको सोमदाङबजार समुद्री सतहबाट ३२७० मिटरको उचाईमा रहेको छ ।

रुवीभ्याली गाउँपालिकाको सेर्तुङस्थित प्रहरी चौकीबाट घटनास्थल पुग्न कम्तिमा ९ घण्टा लाग्दछ । प्रहरी उपरिक्षक बैदवारका अनुसार शव घटनास्थल बाट हेलिकप्टर मार्फत काठमाण्डौको महाराजगंज स्थित शिक्षण अस्पताल पठाईएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ कार्तिक २०७६, आईतवार १९:५७ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

मलेखु धादिङबेसी सडक खण्डमा ट्याक्सी पल्टिंदा एक जनाको मृत्यु

धादिङ,९ असोज । धादिङको मलेखु धादिङबेसी सडक खण्ड (कालुपाण्डे राजमार्ग) मा विहीवार राती भएको दुर्घटनामा परि एक महिलाको ज्यान गएको छ । अन्य चार जना घाईते भएका छन् । सुत्केरी लिएर काठमाडौबाट धादिङबेसी तर्फ.....

सानाकिसान सहकारी गोगनपानीमा शेयर सदस्यले लगाए ताला

थाक्रे, ७ असोज संस्थामा अनियमितता बढेको भन्दै निष्पक्ष छानविनको माग गरि साना किसान कृषि सहकारी संस्था.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

युवाहरुको सवालका सन्दर्भमा युवा अन्तर संवाद कार्यक्रम सम्पन्न

५ असोज, महादेववेशी, ४१ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसरमा थाक्रे गाउँपालिका, महादेववेशीमा सामाजिक क्षेत्र, राष्ट्रिय.....

Categories