धादिङमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटना परि तीन जनाको मृत्यु

505 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १० कार्तिक २०७६, आईतवार १६:२३

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ, ९ कात्तिक – धादिङ जिल्लाको छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको दुर्घटनामा परि ३ जनाको ज्यान गएको छ । शनिवार बिहान जिल्लाको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मलेखु स्थित राजमार्ग सामुदायिक अस्पताल अगाडी मिनिट्रकले ठक्कर दिंदा एक जनाको ज्यान गएको छ ।

श्निवार विहान ७ वजे तिर राजमार्ग अस्पताल अगाडी पार्किङ गरेको स्थान बाट मुल सडकमा निकाल्ने क्रममा ना २ ख ५३४२ नम्बरको मिनि ट्रकले ठक्कर दिंदा सडक पेटिमा बसिरहेको अबस्थामा सल्यान लुहाम गाउँपालिकाका ५० बर्षिय जित बहादुर केसी घाईते भएका थिए । घाईते केसीलाई उपचारको लागि गजुरी अस्पताल लानेक्रममा बाटोमा नै मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले वताउनुभयो ।
शवलाई गजुरी स्थित प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र गजुरीमा राखिएको छ । मिनि ट्रकका चालक धादिङको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ का २२ बर्षिय सन्तोष चेपाङ र मिनिट्रक इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीको नियन्त्रणमा रहेको र घटनाको अनुसन्धान कार्य भईरहेको पनि खड्काले जानकारी दिनुभयो


शुक्रवार जिल्लाको धुनिवेसी नगरपालिकाको वडा नम्बर ९ टायलघर स्थित त्रिभुवन राजपथमा ट्रकको ठक्करबाट एक जनाको ज्यान गएको छ ।
काठमाण्डौंबाट चितवन जांदै गरेको न ७ ख ९३०६ नम्बरको ट्रक र काठमाण्डौंबाट गोरखा जांदै गरेको ना ६५ प २०१३ नम्बरको मोटरसाईकल ठोक्किंदा गोर्खाको धुवांकोट घर भएका ५५ बर्षका हरिप्रसाद मल्लको घटनास्थलमानै ज्यान गएको इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोला धादिङले जनाएको छ ।

यसै गरि शुक्रवारनै धुनिबेसी नगरपालिकाको वडा नम्बर ७ खानीखोलामा बाटोमा हिंड्दा हिंडदै लडेर एक जनाको ज्यान गएको छ । बारा जिल्लाको नीजगढ नगरपालिका वडा नम्बर १३ घर भई खानीखोलामा मजदुरी गर्दै आईरहेका ५७ बर्षिय सोम चेपाङको मृत्य् भएको र मृत्यु हुनाको कारण भने खुल्न नसकेको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१० कार्तिक २०७६, आईतवार १६:२३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छी गाउँपालिकाले चिन्न नसकेको प्रतिभा इश्वरी अधिकारी

धादिङ -गत वर्ष काठमाडौं स्थित् नोबेल एकेडीमीबाट व्यवस्थान संकायतर्फ प्लस टुमा नेपाल टप गर्दै गर्दा इश्वरी अधिकारीलाई सारा नेपालीले चिने । नचिनोस्, पनि कसरी, अधिकारीले राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डको कक्षा १२ मा.....

स्वच्छ खानेपानीका लागि आयोजना निर्माण तिव्र गतिमा

धादिङ, १३ माघ । खानेपानीको अभाव झेल्दै आएका स्थानीयबासीको समस्या समाधानका लागि जिल्लाका विभिन्न स्थानमा सरकारी.....

मोटरसाईकलको ठक्करबाट बद्रीबहादुर कार्कीको मृत्यु

धादिङ, ११ माघ - मोटरसाइकलको ठक्करबाट शुक्रवार राती धादिङको बैरेनीवजार स्थित पृथ्वीराजमार्गमा एक जनाको मृत्यु.....

बिदुरको अधुरै रह्यो जापान फर्कने सपना

धादिङ-तिहारमा जापानबाट फर्केका ३० वर्षीय विदुर गुरुङ भूकम्पले भत्काएको घर निर्माण गर्ने तरखरमा थिए । जापानमा.....

सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण

धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा रहेको सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको छ.....

Categories