धादिङमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटना परि तीन जनाको मृत्यु

464 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १० कार्तिक २०७६, आईतवार १६:२३

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ, ९ कात्तिक – धादिङ जिल्लाको छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको दुर्घटनामा परि ३ जनाको ज्यान गएको छ । शनिवार बिहान जिल्लाको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मलेखु स्थित राजमार्ग सामुदायिक अस्पताल अगाडी मिनिट्रकले ठक्कर दिंदा एक जनाको ज्यान गएको छ ।

श्निवार विहान ७ वजे तिर राजमार्ग अस्पताल अगाडी पार्किङ गरेको स्थान बाट मुल सडकमा निकाल्ने क्रममा ना २ ख ५३४२ नम्बरको मिनि ट्रकले ठक्कर दिंदा सडक पेटिमा बसिरहेको अबस्थामा सल्यान लुहाम गाउँपालिकाका ५० बर्षिय जित बहादुर केसी घाईते भएका थिए । घाईते केसीलाई उपचारको लागि गजुरी अस्पताल लानेक्रममा बाटोमा नै मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले वताउनुभयो ।
शवलाई गजुरी स्थित प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र गजुरीमा राखिएको छ । मिनि ट्रकका चालक धादिङको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ का २२ बर्षिय सन्तोष चेपाङ र मिनिट्रक इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीको नियन्त्रणमा रहेको र घटनाको अनुसन्धान कार्य भईरहेको पनि खड्काले जानकारी दिनुभयो


शुक्रवार जिल्लाको धुनिवेसी नगरपालिकाको वडा नम्बर ९ टायलघर स्थित त्रिभुवन राजपथमा ट्रकको ठक्करबाट एक जनाको ज्यान गएको छ ।
काठमाण्डौंबाट चितवन जांदै गरेको न ७ ख ९३०६ नम्बरको ट्रक र काठमाण्डौंबाट गोरखा जांदै गरेको ना ६५ प २०१३ नम्बरको मोटरसाईकल ठोक्किंदा गोर्खाको धुवांकोट घर भएका ५५ बर्षका हरिप्रसाद मल्लको घटनास्थलमानै ज्यान गएको इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोला धादिङले जनाएको छ ।

यसै गरि शुक्रवारनै धुनिबेसी नगरपालिकाको वडा नम्बर ७ खानीखोलामा बाटोमा हिंड्दा हिंडदै लडेर एक जनाको ज्यान गएको छ । बारा जिल्लाको नीजगढ नगरपालिका वडा नम्बर १३ घर भई खानीखोलामा मजदुरी गर्दै आईरहेका ५७ बर्षिय सोम चेपाङको मृत्य् भएको र मृत्यु हुनाको कारण भने खुल्न नसकेको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१० कार्तिक २०७६, आईतवार १६:२३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories