धादिङमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटना परि तीन जनाको मृत्यु

654 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १० कार्तिक २०७६, आईतवार १६:२३

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ९ कात्तिक – धादिङ जिल्लाको छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको दुर्घटनामा परि ३ जनाको ज्यान गएको छ । शनिवार बिहान जिल्लाको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मलेखु स्थित राजमार्ग सामुदायिक अस्पताल अगाडी मिनिट्रकले ठक्कर दिंदा एक जनाको ज्यान गएको छ ।

श्निवार विहान ७ वजे तिर राजमार्ग अस्पताल अगाडी पार्किङ गरेको स्थान बाट मुल सडकमा निकाल्ने क्रममा ना २ ख ५३४२ नम्बरको मिनि ट्रकले ठक्कर दिंदा सडक पेटिमा बसिरहेको अबस्थामा सल्यान लुहाम गाउँपालिकाका ५० बर्षिय जित बहादुर केसी घाईते भएका थिए । घाईते केसीलाई उपचारको लागि गजुरी अस्पताल लानेक्रममा बाटोमा नै मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले वताउनुभयो ।
शवलाई गजुरी स्थित प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र गजुरीमा राखिएको छ । मिनि ट्रकका चालक धादिङको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ का २२ बर्षिय सन्तोष चेपाङ र मिनिट्रक इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीको नियन्त्रणमा रहेको र घटनाको अनुसन्धान कार्य भईरहेको पनि खड्काले जानकारी दिनुभयो


शुक्रवार जिल्लाको धुनिवेसी नगरपालिकाको वडा नम्बर ९ टायलघर स्थित त्रिभुवन राजपथमा ट्रकको ठक्करबाट एक जनाको ज्यान गएको छ ।
काठमाण्डौंबाट चितवन जांदै गरेको न ७ ख ९३०६ नम्बरको ट्रक र काठमाण्डौंबाट गोरखा जांदै गरेको ना ६५ प २०१३ नम्बरको मोटरसाईकल ठोक्किंदा गोर्खाको धुवांकोट घर भएका ५५ बर्षका हरिप्रसाद मल्लको घटनास्थलमानै ज्यान गएको इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोला धादिङले जनाएको छ ।

यसै गरि शुक्रवारनै धुनिबेसी नगरपालिकाको वडा नम्बर ७ खानीखोलामा बाटोमा हिंड्दा हिंडदै लडेर एक जनाको ज्यान गएको छ । बारा जिल्लाको नीजगढ नगरपालिका वडा नम्बर १३ घर भई खानीखोलामा मजदुरी गर्दै आईरहेका ५७ बर्षिय सोम चेपाङको मृत्य् भएको र मृत्यु हुनाको कारण भने खुल्न नसकेको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१० कार्तिक २०७६, आईतवार १६:२३ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

मलेखु धादिङबेसी सडक खण्डमा ट्याक्सी पल्टिंदा एक जनाको मृत्यु

धादिङ,९ असोज । धादिङको मलेखु धादिङबेसी सडक खण्ड (कालुपाण्डे राजमार्ग) मा विहीवार राती भएको दुर्घटनामा परि एक महिलाको ज्यान गएको छ । अन्य चार जना घाईते भएका छन् । सुत्केरी लिएर काठमाडौबाट धादिङबेसी तर्फ.....

सानाकिसान सहकारी गोगनपानीमा शेयर सदस्यले लगाए ताला

थाक्रे, ७ असोज संस्थामा अनियमितता बढेको भन्दै निष्पक्ष छानविनको माग गरि साना किसान कृषि सहकारी संस्था.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

युवाहरुको सवालका सन्दर्भमा युवा अन्तर संवाद कार्यक्रम सम्पन्न

५ असोज, महादेववेशी, ४१ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसरमा थाक्रे गाउँपालिका, महादेववेशीमा सामाजिक क्षेत्र, राष्ट्रिय.....

Categories