गजुरीको तुनीखोलामा जिप दुर्घटना,दश यात्रु घाईते

407 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १४ कार्तिक २०७६, बिहीबार ११:०८

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ,१४ कात्तिक- धादिङको मलेखु भण्डारा सडक खण्डको तुनीखोलामा यात्रुवाहक जिप दुर्घटना हुंदा दश जना यात्रु घाईते भएका छन ।

वेनिघाट रोराङको ताल्तीबाट पृथ्वीराजमार्गको मलेखु तर्फ २३ जना यात्रु लिएर आउँदै गरेको ग १ ज ३०११ नम्बरको बोलेरो जिप आज विहान ९ वजे तिर गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ तुनीखोला नजिकै दुर्घटना हुंदा जना दश जना यात्रु घाईते भएका हुन ।

तिहार मानेर फर्किएका यात्रु लिएर गाउँबाट पृथ्वीराजमार्ग तर्फ आईरहेको उक्त जिप सडकबाट ३० मिटर तल खोलामा खसेको स्थानीय भरत बराकोटीले धादिङ न्यूजलाई बताउनु भयो । जिप दुर्घटनाको खबर आए लगत्तै प्रहरी, रेडक्रसकर्मी, स्वयंसेवक टोली र स्थानीयले घाईतेहरुको उद्धार गरि उपचारका लागि राजमार्ग सामुदायिक अस्पताल मलेखु पठाएको पनि बराकोटीले जानकारी दिनुभयो ।

दुर्घटनामा परि घाईते हुनेहरुमा धादिङको गजुरी २ का २३ बर्षका अच्युत सिलवाल,बर्ष २५ को भिम सिलवाल, बर्ष १५ का बिबस सेढाई, गजुरी ३ का २२ बर्षका दिनेस तामाङ, बेनिघाट रोराङ २ छापडाँडाका नबराज खरेल, बर्ष १८ को सरस्वती रेग्मी, ताल्तिका बर्ष ३४ का सान्तिमाया तामाङ, बेनिघाट रोराङ ४ का बर्ष २४ का नरेस सिलवाल र मकवानपुर मनहरी ३ का बर्ष २८ को सुनिल दर्जी रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी धादिङले वताएको छ ।

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१४ कार्तिक २०७६, बिहीबार ११:०८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बिदुरको अधुरै रह्यो जापान फर्कने सपना

धादिङ-तिहारमा जापानबाट फर्केका ३० वर्षीय विदुर गुरुङ भूकम्पले भत्काएको घर निर्माण गर्ने तरखरमा थिए । जापानमा ५ वर्ष बसेर कमाएको पैसाले सदरमुकामको सिमलगैरीमा २७ लाखमा घडेरी जोडेका थिए । ७ वर्षअघि मधुवनकी.....

सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण

धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा रहेको सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको छ.....

दार्खा खुकुरी आक्रमणको मुख्य योजनाकार अशोक पक्राउ

खनियावास । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति भएको खुकुरी आक्रमणको मुख्य योजनाकार.....

दार्खामा खुकुरी प्रहारः एकको मृत्यु, एक गम्भिर घाईते

धादिङ । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति दुई जनामाथि खुकुरी प्रहार भएको छ । घरमा.....

शोक मनाउन नीलकण्ठ नगरपालिकामा सार्बजनिक बिदा

धादिङ , ११ माघ -  मंगलबार ढोलामण्डलीबाट फर्कदै गरेका सात जनाको दुर्घटनामा परेर ज्यान गएपछि नीलकण्ठ नगरपालिकाले.....

Categories