ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

343 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ कार्तिक २०७६, सोमबार २०:२०

सम्पादक: Dhading News

 

 

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले कर्तव्य ज्यान मुद्दामा फरार भएका धादिङका २ जना अभियुक्तलाई १७ बर्ष पछि पक्राउ गरेको छ ।

भारतीय सेनामा कार्यरत जिल्लाको खनियाबास गाउँपालिका वडा नम्बर ३ दार्खाका पर्शुराम तामाङ दशैं तिहार मनाउन घर विदामा आएको बेला २०५९ साल कात्तिक २९ गते सांझ ५.३० वजेको समयमा  गोम लामा तामाङ र सुकलामा तामाङलगायतले हत्या गरेको आरोपमा कर्तव्य ज्यान मुद्धामा कारवाही गर्न प्रहरीमा जाहेरी परेपछि उनिहरु फरार रहँदै आएका थिए । १७ बर्ष देखि फरार रहेका उनिहरुलाई  केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो (सिआइबि)ले पक्राउ गरेको हो ।

काठमाडौँमा लुकिछिपी बसिरहेको सूचनाको आधारमा धादिङ प्रहरीको आग्रहमा प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोले उनीहरुलाई आईतबार काठमाण्डौंबाट पक्राउ गर्न सफल भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले सोमबार पत्रकार सम्मेलन गरी पक्राउ परेका अभियुक्तहरुलाई सार्वजनिक गरेको हो । उक्त घटनामा संलग्न भनिएका अन्य ४ जना अझै अभियुक्त फरार रहेको प्रहरीले जनाएको छ । अभियुक्तहरुले तामाङलाई घाइते बनाएपछि स्थानीय स्वास्थ्य चौकीमा उपचारको क्रममा उनको मृत्यु भएको थियो । मृतक पर्शुरामकी श्रीमती छन्दर तामाङको जाहेरीका आधारमा प्रहरीले अभियुक्तहरु पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार बैदवारले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ कार्तिक २०७६, सोमबार २०:२० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories