रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

350 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ कार्तिक २०७६, बुधबार ०८:१०

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले तिव्र पारेको छ ।

सोही अभियान अन्तरगत चोरी मुद्दामा धादिङ जिल्ला अदालतबाट २०७५ मंसिर २० गते भएको फैसला बमोजिम जनही १ महिना कैद र ७२ हजार जरिवाना तोकिएपछि फरार रहँदै आएका जिल्लाको सिद्धलेक गा.पा.वडा नंम्बर ४ ( साविकको सलाङ गा.वि.स.वडा नं.८ ) बस्ने वर्ष ५० को रणबहादुर शाही र सोही ठाउँका वर्ष ४० को दिप बहादुर शाही पक्राउ परेका छन ।

शाहीद्धयलाई कात्तिक २६ गते मंगलबार पक्राउ गरी प्रहरीले धादिङ जिल्ला अदालत समक्ष पेश गरेकोमा कैद भुक्तानको लागी अदालतले आदेश दिएपछि उनिहरुलाई धादिङ कारागार चलान गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

यसै गरि सवारी ज्यान मुद्दामा मिति २०७५ मंसिर २ गतेको धादिङ जिल्ला अदालतको फैसलाबाट २ वर्ष कैद र २ हजार जरिवाना ठहरी फैसला भएका मुद्दामा फरार रहँदै आएका साविक सलाङ गा.वि.स. वडा नंम्बर ८ हाल सिद्धलेक गा.पा.४ बस्ने २८ बर्षिय प्रदिप थपलिया कात्तिक २६ गते मंगलबार पक्राउ परेका छन् । थपलियालाई प्रहरीले मंगलबारनै धादिङ जिल्ला अदालत समक्ष पेश गरेकोमा उक्त कैद भुक्तानको लागी अदालतको आदेशले कारागार धादिङ चलान भएको धादिङका प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार वैदवारले वताउनु भयो ।

त्यसै गरी सवारी ज्यान मुद्दामा मिति २०७५ मंसिर १३ गते जिल्ला अदालत धादिङबाट भएको फैसला बमोजिम २ हजार जरिवाना तोकिएका साविक कुम्पुर गाविस वडा नंम्बर ३ हाल सिद्धलेक गा.पा.७ बस्ने बर्ष ५१ को भिमसेन माझी पनि मंगलबार पक्राउ परेकोमा तोकिएको जरिवाना तिरेपछि उनि छुटेका छन ।



धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ कार्तिक २०७६, बुधबार ०८:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories