रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

247 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ कार्तिक २०७६, बुधबार ०८:१०

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले तिव्र पारेको छ ।

सोही अभियान अन्तरगत चोरी मुद्दामा धादिङ जिल्ला अदालतबाट २०७५ मंसिर २० गते भएको फैसला बमोजिम जनही १ महिना कैद र ७२ हजार जरिवाना तोकिएपछि फरार रहँदै आएका जिल्लाको सिद्धलेक गा.पा.वडा नंम्बर ४ ( साविकको सलाङ गा.वि.स.वडा नं.८ ) बस्ने वर्ष ५० को रणबहादुर शाही र सोही ठाउँका वर्ष ४० को दिप बहादुर शाही पक्राउ परेका छन ।

शाहीद्धयलाई कात्तिक २६ गते मंगलबार पक्राउ गरी प्रहरीले धादिङ जिल्ला अदालत समक्ष पेश गरेकोमा कैद भुक्तानको लागी अदालतले आदेश दिएपछि उनिहरुलाई धादिङ कारागार चलान गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

यसै गरि सवारी ज्यान मुद्दामा मिति २०७५ मंसिर २ गतेको धादिङ जिल्ला अदालतको फैसलाबाट २ वर्ष कैद र २ हजार जरिवाना ठहरी फैसला भएका मुद्दामा फरार रहँदै आएका साविक सलाङ गा.वि.स. वडा नंम्बर ८ हाल सिद्धलेक गा.पा.४ बस्ने २८ बर्षिय प्रदिप थपलिया कात्तिक २६ गते मंगलबार पक्राउ परेका छन् । थपलियालाई प्रहरीले मंगलबारनै धादिङ जिल्ला अदालत समक्ष पेश गरेकोमा उक्त कैद भुक्तानको लागी अदालतको आदेशले कारागार धादिङ चलान भएको धादिङका प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार वैदवारले वताउनु भयो ।

त्यसै गरी सवारी ज्यान मुद्दामा मिति २०७५ मंसिर १३ गते जिल्ला अदालत धादिङबाट भएको फैसला बमोजिम २ हजार जरिवाना तोकिएका साविक कुम्पुर गाविस वडा नंम्बर ३ हाल सिद्धलेक गा.पा.७ बस्ने बर्ष ५१ को भिमसेन माझी पनि मंगलबार पक्राउ परेकोमा तोकिएको जरिवाना तिरेपछि उनि छुटेका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ कार्तिक २०७६, बुधबार ०८:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories