धादिङमा शुक्रवार देखि कृषि पर्यटन व्यापार मेला शुरु

575 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १४ मंसिर २०७६, शनिबार १०:२८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- शुक्रवार देखि धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीको रायटारमा धादिङ कृषि पर्यटन व्यापार मेला शुरु भएको छ ।

शिखरिणी कृषि तथा पर्यटन सहकारी सस्थाको आयोजनामा भएको महोत्सव मंसिर २३ गतेसम्म चल्ने छ । महोत्सवमा घरेलु हस्तकला, कृषिजन्य प्रदर्शनी ब्यापार मेला तथा खानाका स्टलहरु रहेका छन । मेला दुई लाख दर्शकले अवलोकन गर्ने र १७ करोड बराबरको कारोवार हुने अनुमान गरिएको सहकारी संस्थाका अध्यक्ष कल्पना अधिकारीले वताईन ।
पूर्व स्वास्थ्यमन्त्री एवं नेपाली काँग्रेसका केन्द्रिय सदस्य गगन थापाले शुक्रवार एक कार्यक्रमका बिच मेलाको उद्घाटन गरेका थिए । कल्पना अधिकारीको अध्यक्षतामा सम्पन्न मेला उद्घाटन कार्यक्रमलाई पूर्ब राज्यमन्त्री परशुराम तामाङ, पूर्ब सांसद् रामनाथ अधिकारी , कांग्रेस सभापति रमेश धमाला राप्रपा केन्दीय सदस्य फिलिप तामाङ,ज्वालामुखी गाउँपालिका अध्यक्ष बिनोद तिमिल्सिना, धादिङ उद्योग वाणिज्य संघका पूर्व अध्यक्ष प्रभातकिरण सुवेदी र समाजबादी पार्टीका प्रतिनिधि नन्द प्रसाद काप्री लगायतले सम्वोधन गरेका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१४ मंसिर २०७६, शनिबार १०:२८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories