धादिङका एसपी फेरिए, अब धादिङको प्रहरी प्रमुखमा रविन्द्र रेग्मी

297 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ मंसिर २०७६, शनिबार २०:०५

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ- प्रहरी प्रधान कार्यालयले धादिङ लगायत चार जिल्लाको प्रहरी नेतृत्व हेरफेर गरेको छ ।

प्रहरी प्रधान कार्यालयका अनुसार जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका एसपी राजकुमार बैदवारलाई महानगरिय ट्राफिक प्रहरी महाशाखा रामशाहपथ  सरुवा गरिएको छ भने कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतमा कार्यरत एसपी रबिन्द्र रेग्मीलाई धादिङ प्रहरी प्रमुखमा सरुवा गरिएको छ ।

वैदवारको नेतृत्वमा धादिङ प्रहरीले लामो समय देखि अदालतबाट कैद तथा दण्ड सजायँ तोकिएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तहरु पक्राउ अभियाननै सञ्चालन गरिरहेको छ । पछिल्लो केही महिना यता दर्जानौं फरार अभियुक्त पक्राउ परिसकेका छन् ।

त्यस्तै सर्लाहीको प्रहरी प्रमुखमा बिश्वमणी पोखरेललाई सरुवा गरिएको छ भने सर्लाहीका एसपी गोपालचन्द्र भट्टराई प्रहरी प्रधान कार्यालय कानुन शाखामा सरुवा भएका छन् । काभ्रेमा ट्राफिक महाशाखाका एसपी रवि पौडेल सरुवा भएका छन् । काभ्रेका एसपी जयराज सापकोटाको दुई नम्बर प्रदेश प्रहरी कार्यालय जनकपुर सरुवा भएको छ ।

प्रहरी प्रधान कार्यालयको कानुन शाखामा कार्यरत एसपी जनार्दन जिसीले जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङ्जाको प्रमुखको जिम्मेवारी पाएका छन् भने स्याङ्जाका एसपी राजकुमार लम्साललाई प्रधानकार्यालयमा सरुवा गरिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२१ मंसिर २०७६, शनिबार २०:०५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories