सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

527 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ मंसिर २०७६, बिहीबार १५:२५

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २६ मंसिर – सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको छ । दुर्घटनामा १२ जना घाइते भएका छन् घाईते मध्ये गम्भिर अबस्थाका २ जनालाई हेलिकप्टर मार्फत र अन्य ७ जनालाई एम्बुलेन्स मार्फत काठमाण्डौं लगिएको छ ।

दुर्घटनामा गम्भीर घाइते भएका योगेश्वर अर्याल र उहाँको श्रीमती कृष्णमाया अर्याललाई मनाङ एयरको 9N-AMV हेलिकोप्टरमार्फत काठमाडौँ लगिएको हो ।

सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ढोला तर्फ गईरहेको बा. २० च ७२५६ नम्बरको बोलेरो जिप विहिवार विहान १० वजे तिर ज्वालामुखी गाउँ पालिका वडा नं. ४ सुनखानीमा दुर्घटना भएको हो । घाइतेहरुलाई थप उपचारको लागि ट्रमा सेन्टर लगिएको हो । यस्तै गम्भीर घाईते भएकामध्ये ७ जनालाई एम्बुलेन्समार्फत थप उपचारको लागि काठमाडौँ लगिएको छ । दुर्घटनाको खबर आउनासाथ सदरमुकाम धादिङबेसीबाट रेडक्रसकर्मी, स्वयंसेवक टोली घटनास्थल गएको थियो ।


दुर्घटना परि घाईते हुनेहरुमा योगेश्वर अर्याल, कृष्णमाया अर्याल,राधिका अर्याल,सुमन श्रेष्ठ, निकबहादुर बस्नेत, भोजबहादुर अर्याल, रामबहादुर अर्याल, दिपक श्रेष्ठ, मिथुन रम्तेल, सरोज अर्यालका साथै भारतीय नागरिक नहिन, अम्दिन अन्सारी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ । दुर्घटना हुनाको कारण अनुसन्धान भईरहेको धादिङका प्रहरी प्रवक्ता रुपक खड्काले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ मंसिर २०७६, बिहीबार १५:२५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories