धादिङका हिमेश पन्त बने पहिलो कमेडी च्याम्पियन

464 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ चैत्र २०७६, शनिबार १९:४४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

काठमाण्र्डौं । नेपालमा पहिलो पटक सञ्चालन भएको कमेडीको रियालिटी सो ‘कमेडी च्याम्पियन’ को च्यापियन बन्न धादिङका हिमेश पन्त  सफल भएका छन् । शनिबार साँझ काठमाण्डौंमा सकिएको फाइनलमा सुमन कोइराला र खड्गबहादुर पुनलाई पछि पर्दै दर्शकको मतका आधारमा हिमेश पन्त कमेडी च्याम्पियन बन्न सफल भएका हुन् ।

थ्रि पोडक्सनको प्रस्तुती रहेको च्यापियनमा विजेताले विजेताले २५ लाख नगद र कार प्राप्त गरेका छन् । विजेतालाई बरिष्ठ हास्य कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ, हरिबंश आचार्य, दिनेश डिसीले लगायतले पुरस्कार प्रदान गरेका थिए । कार्यक्रमको निर्णायकमा बरिष्ठ हास्य कलाकार सन्तोष पन्त, मनोज गजुरेल, कलाकार रिचा शर्मा र निर्देशक प्रदिप भट्टराई रहेका थिए । केकी अधिकारी, राज घिमिरे र सृजा थपलिया निर्माता रहेको कार्यक्रमको निर्देशक बिशाल भण्डारी रहेका थिए । अडिसनबाट चयन भएकाहरुमध्ये उत्कृष्ट २५ बाट छनौट हुँदै उत्कृष्ट ३ छानिएको थियो ।

धादिङका हिमेश कमेडी च्याम्पियनमा लजिकल कमेडियनका रुपमा चर्चित भएका थिए । यस्तै खबपुले अर्गानिक कमेडियन तथा सुमनले दलेदाइको परिचय बनाएका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१ चैत्र २०७६, शनिबार १९:४४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

रोकिराखेको ट्रकमा हायस ठोक्किंदा १२ जनाको ज्यान गयो

  बाँके जिल्लाको ठुरिया जंगल स्थित प्रूर्व पश्चिम राजमार्गमा मध्यराति भएको सवारी दुर्घटनामा परि १२ जनाको ज्यान गएको छ । २१ जना घाइते भएका छन् । भारतबाट फर्केका मानिसहरुलाई लिएर नेपालगञ्जबाट दाङ तर्फ.....

कोरोनाबाट विश्वभर १२८ नेपालीको मृत्यु

विश्वभर महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणका कारण शनिवार (३० मे २०२०) साँझसम्म नेपाल बाहिर.....

सुकौराको विकासको लागि के गर्ने ?

मेरो सुकौरा आर्थिक वर्ष २०७७÷७८ को लागि त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले समानीकरण अनुदानमाफर्त १३ करोड ८ लाख,.....

धादिङका स्थानीय तहले ४ अर्ब ३७ करोड बढी बजेट अनुदान पाउने

धादिङ- संघीय सरकारबाट धादिङका १३ स्थानीय तहले ४ अर्ब ३७ करोड बढी बजेट अनुदान पाउने भएको छ । आर्थिक वर्ष २०७७/७८ का.....

भारतबाट नेपाली ल्याउन २० नाका खोलिंदै

काठमाण्डौ । कोरोना संक्रमणले महामारीको रुप लिन थालेपछि वन्द हुन पुगेको नेपाल भारत सिमा नाका खुकुलो पारेर.....

Categories