धादिङका हिमेश पन्त बने पहिलो कमेडी च्याम्पियन

641 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ चैत्र २०७६, शनिबार १९:४४

सम्पादक: Dhading News

काठमाण्र्डौं । नेपालमा पहिलो पटक सञ्चालन भएको कमेडीको रियालिटी सो ‘कमेडी च्याम्पियन’ को च्यापियन बन्न धादिङका हिमेश पन्त  सफल भएका छन् । शनिबार साँझ काठमाण्डौंमा सकिएको फाइनलमा सुमन कोइराला र खड्गबहादुर पुनलाई पछि पर्दै दर्शकको मतका आधारमा हिमेश पन्त कमेडी च्याम्पियन बन्न सफल भएका हुन् ।

थ्रि पोडक्सनको प्रस्तुती रहेको च्यापियनमा विजेताले विजेताले २५ लाख नगद र कार प्राप्त गरेका छन् । विजेतालाई बरिष्ठ हास्य कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ, हरिबंश आचार्य, दिनेश डिसीले लगायतले पुरस्कार प्रदान गरेका थिए । कार्यक्रमको निर्णायकमा बरिष्ठ हास्य कलाकार सन्तोष पन्त, मनोज गजुरेल, कलाकार रिचा शर्मा र निर्देशक प्रदिप भट्टराई रहेका थिए । केकी अधिकारी, राज घिमिरे र सृजा थपलिया निर्माता रहेको कार्यक्रमको निर्देशक बिशाल भण्डारी रहेका थिए । अडिसनबाट चयन भएकाहरुमध्ये उत्कृष्ट २५ बाट छनौट हुँदै उत्कृष्ट ३ छानिएको थियो ।

धादिङका हिमेश कमेडी च्याम्पियनमा लजिकल कमेडियनका रुपमा चर्चित भएका थिए । यस्तै खबपुले अर्गानिक कमेडियन तथा सुमनले दलेदाइको परिचय बनाएका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१ चैत्र २०७६, शनिबार १९:४४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories