मोटरसाइकल चालकलाई लाठीचार्ज गरेको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल

1358 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ बैशाख २०७७, शुक्रबार १०:२१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ । आजभोली मानिसहरु सामाजिक सञ्जालमा कस्ता बिषय खोजीरहेका हुन्छन ? जवाफ पाउन मुस्किल छ । हरेक मान्छेले आफ्नो स्वभाव अनुसारका सवालहरु पोष्ट गर्नुका साथै त्यस्तै बिषयको खोजी लाईक शेयर, कमेण्ट गरिरहेका हुन्छन । अहिले मुलुक लकडाउनमा भएकाले सबैको ध्यान अब के हुन्छ भन्नेमा केन्द्रित छ । कोरोना भाईरस संक्रमण, उपचारका लागि भएका प्रयास,लकडाउन, लकडाउनमा मानिसहरुले भोगिरहेका समस्या, राज्यको भूमिका, सरकारी कर्मचारी र जनप्रतिनिधिहरुको जिम्मेवारी आदी बिषयमा अहिले सामाजिक सञ्जालमा धेरै बहस भईरहेका छन ।

धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसी पुछारवजार चोकमा प्रहरीले मोटरसाइकल चालकलाई लाठीचार्ज गरेको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ । प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई) चुना अर्यालले एक जना मोटरसाइकल चालकलाई कुटपिट गरेको भिडियोमा देखिन्छ । घटना मंगलबार साँझको हो, कुटाई खाने युवक को थिए, खुल्न सकेको छैन । असईसँगै अरु दुई जना प्रहरी पनि देखिन्छन । मोटरसाइकल रोकेर ति असईले असभ्य भाषामा ‘तँ कहाँ जान लागेको, लकडाउन छ भन्ने थाहा थिएन ?’ भन्दै कटवासको लौराले कुटेको भिडियोमा प्रष्टसंग देखिन्छ ।

मोटरसाइकल चालक समस्या परेर सड्कमा निस्केको हो कि होइन भन्नेबारे नबुझी बल प्रयोग गरेको भन्दै सामाजिक सञ्जालमा प्रहरीको व्यापक आलोचना भएको छ । जिल््ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रहरी उपरिक्षक (एसपी) रविन्द्र रेग्मीले भिडियोबारे आफूले सुनेको भन्दै भिडियो हेरेर आवश्यक कारवाही गर्ने प्रतिकृया दिएको भएपनि कारवाही के भयो केही खुलेको छैन । धादिङ न्यूज डट कमका प्रधानसम्पादक केशव अधिकारीले उक्त भिडियो आफ्नो फेसबुक वालमा पोष्ट गरेपछि प्रहरीको पक्ष विपक्षमा सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरुले आफ्नो धारणा राखेका छन ।

बुधवार विहान १०. वजेर २१ मिनेटमा अधिकारीको फेसबुकमा पोष्ट भएको ‘भिडियो शुक्रवार विहान १० वजे सम्ममा ५४ हजार भन्दा धेरैले भिडियो हेरिसकेका छन भने ११ सय जनाले भिडियो शेयर गरेका छन । । सो भिडियो धादिङका पत्रकार नारायण सिलवाल मार्फत अधिकारीलाई प्राप्त भएको हो ।

भिडियो हेरेपछि सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरुले लकडाउन उल्लंघन गर्ने सर्वसाधरण र लाठी प्रहार गर्ने प्रहरी माथि आआफ्नै ढंगबाट आलोचना, प्रतिकृया, सुझाव दिएका छन ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस

धादिङ सदरमुकाम धादिङ्बेसीमा पनि सुरु भयो जस्तो छ प्रहरिको एक्सन । लक डाउनको बेला अनुमति बेगर बाइक कुदाउदा यसै गरि भेटियला है

Posted by Keshav Adhikari on Tuesday, 14 April 2020धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

५ बैशाख २०७७, शुक्रबार १०:२१ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सल्यानटारमा खानेपानीको हाहाकार समाधान हुने तरखरमा

धादिङ : हिउँद होस या वर्षा धादिङको सल्यानटारमा बाह्रैमास खानेपानीको हाहाकार हुने गर्दछ। देशभरिका ठूला टारमध्येमा पर्ने सल्यानटार त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका १ र २ मा विभाजन गरिएको छ। पहिला सिंगो टारलाई.....

धादिङबेसीको अधिकांश सिसि क्यामेरा मर्मत गरी सञ्चालनमा

धादिङ- लामो समयदेखि विग्रिएर काम गर्न छाडेको सदरमुकाम धादिङबेसीको अधिकांश सिसि क्यामेरा मर्मत गरी सञ्चालनमा.....

‘ BE THE CHANGE MAKER ‘ एक फरक अभियान : प्रदिप रुपाखेती

गैर आवासीय नेपालीहरुको संगठन एन.आर एन.ए. न्यूजिल्याण्ड का सचिव एवं धादिङ महादेबबेसीका प्रदिप रुपाखेती यतिबेला.....

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

Categories