बेनीघाटमा क्रिकेट रंगशाला निर्माण सुरु

924 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ बैशाख २०७७, शनिबार १९:२५

सम्पादक: Dhading News

बेनिघाटरोराङ – जिल्लाका क्रिकेट खेलप्रेमीहरुलाई लक्षित गरी धादिङको बेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाको बाहुनटारमा क्रिकेट रंगशाला निर्माण सुरु गरिएको छ । जिल्ला क्रिकेट संघ नै गठन नभएको धादिङमा लकडाउनकै बीच रंगशाला निर्माण अघि बढेको छ । सरकारले ५० लाख बजेट विनियोजन गरेपछि रंगाशाला निमार्णको प्रारम्भिक काम सुरु भएको हो ।

यससँगै धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिकास्थित बेनीघाट ५ बाहुनटारमा क्रिकेट रंगशाला निर्माणका लागि अभियान नै सुरु भएको छ । गाउँपालिकाले करिब ७५ रोपनी जग्गामा डीपीआर तयार गरेर निर्माणको काम अघि बढाएको गाउँपालिका अध्यक्ष पित्तवहादुर डल्लाकोटीले वताउनु भयो ।

बाहुनडाँडामा एक वर्ष अघिदेखि नै रंगशाला निर्माण योजना अघि बढाइएको थियो । अहिले रंगशालासम्म पुग्ने बाटो निर्माण सुरु भएको छ । यसअघि गाउँपालिकाले रंगशालाका लागि १० लाख रुपैयाँ बजेट विनियोजन गरेको थियो । निर्माणाधीन रंगशाला पृथ्वी राजमार्गबाट नजिकै पर्छ ।

तीन वर्षभित्र रंगशालमा निर्माण सम्पन्न गर्ने लक्ष्य गाउँपालिकाको छ । करिब १५ करोड बजेट अनुमान गरिएको रंगशालमा ५ हजार दर्शक क्षमताको प्याराफिट बन्नेछ ।

जिल्लामा क्रिकेट क्रेज पनि बढ्दै गएको छ । विद्यालयका वार्षिक कार्यक्रमहरुमा क्रिकेट खेल समावेश गर्न थालिएको छ भने विद्यालयस्तरीय प्रतियोगिता पनि गरिँदै आएका छन् । जिल्लामै रंगशाला निर्माण हुन थालेपछि युवाहरु उत्साहित भएका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ बैशाख २०७७, शनिबार १९:२५ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सल्यानटारमा खानेपानीको हाहाकार समाधान हुने तरखरमा

धादिङ : हिउँद होस या वर्षा धादिङको सल्यानटारमा बाह्रैमास खानेपानीको हाहाकार हुने गर्दछ। देशभरिका ठूला टारमध्येमा पर्ने सल्यानटार त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका १ र २ मा विभाजन गरिएको छ। पहिला सिंगो टारलाई.....

धादिङबेसीको अधिकांश सिसि क्यामेरा मर्मत गरी सञ्चालनमा

धादिङ- लामो समयदेखि विग्रिएर काम गर्न छाडेको सदरमुकाम धादिङबेसीको अधिकांश सिसि क्यामेरा मर्मत गरी सञ्चालनमा.....

‘ BE THE CHANGE MAKER ‘ एक फरक अभियान : प्रदिप रुपाखेती

गैर आवासीय नेपालीहरुको संगठन एन.आर एन.ए. न्यूजिल्याण्ड का सचिव एवं धादिङ महादेबबेसीका प्रदिप रुपाखेती यतिबेला.....

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

Categories