बेनीघाटमा क्रिकेट रंगशाला निर्माण सुरु

223 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ बैशाख २०७७, शनिबार १९:२५

सम्पादक: धादिङ न्यूज

बेनिघाटरोराङ – जिल्लाका क्रिकेट खेलप्रेमीहरुलाई लक्षित गरी धादिङको बेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाको बाहुनटारमा क्रिकेट रंगशाला निर्माण सुरु गरिएको छ । जिल्ला क्रिकेट संघ नै गठन नभएको धादिङमा लकडाउनकै बीच रंगशाला निर्माण अघि बढेको छ । सरकारले ५० लाख बजेट विनियोजन गरेपछि रंगाशाला निमार्णको प्रारम्भिक काम सुरु भएको हो ।

यससँगै धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिकास्थित बेनीघाट ५ बाहुनटारमा क्रिकेट रंगशाला निर्माणका लागि अभियान नै सुरु भएको छ । गाउँपालिकाले करिब ७५ रोपनी जग्गामा डीपीआर तयार गरेर निर्माणको काम अघि बढाएको गाउँपालिका अध्यक्ष पित्तवहादुर डल्लाकोटीले वताउनु भयो ।

बाहुनडाँडामा एक वर्ष अघिदेखि नै रंगशाला निर्माण योजना अघि बढाइएको थियो । अहिले रंगशालासम्म पुग्ने बाटो निर्माण सुरु भएको छ । यसअघि गाउँपालिकाले रंगशालाका लागि १० लाख रुपैयाँ बजेट विनियोजन गरेको थियो । निर्माणाधीन रंगशाला पृथ्वी राजमार्गबाट नजिकै पर्छ ।

तीन वर्षभित्र रंगशालमा निर्माण सम्पन्न गर्ने लक्ष्य गाउँपालिकाको छ । करिब १५ करोड बजेट अनुमान गरिएको रंगशालमा ५ हजार दर्शक क्षमताको प्याराफिट बन्नेछ ।

जिल्लामा क्रिकेट क्रेज पनि बढ्दै गएको छ । विद्यालयका वार्षिक कार्यक्रमहरुमा क्रिकेट खेल समावेश गर्न थालिएको छ भने विद्यालयस्तरीय प्रतियोगिता पनि गरिँदै आएका छन् । जिल्लामै रंगशाला निर्माण हुन थालेपछि युवाहरु उत्साहित भएका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ बैशाख २०७७, शनिबार १९:२५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

रोकिराखेको ट्रकमा हायस ठोक्किंदा १२ जनाको ज्यान गयो

  बाँके जिल्लाको ठुरिया जंगल स्थित प्रूर्व पश्चिम राजमार्गमा मध्यराति भएको सवारी दुर्घटनामा परि १२ जनाको ज्यान गएको छ । २१ जना घाइते भएका छन् । भारतबाट फर्केका मानिसहरुलाई लिएर नेपालगञ्जबाट दाङ तर्फ.....

कोरोनाबाट विश्वभर १२८ नेपालीको मृत्यु

विश्वभर महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणका कारण शनिवार (३० मे २०२०) साँझसम्म नेपाल बाहिर.....

सुकौराको विकासको लागि के गर्ने ?

मेरो सुकौरा आर्थिक वर्ष २०७७÷७८ को लागि त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले समानीकरण अनुदानमाफर्त १३ करोड ८ लाख,.....

धादिङका स्थानीय तहले ४ अर्ब ३७ करोड बढी बजेट अनुदान पाउने

धादिङ- संघीय सरकारबाट धादिङका १३ स्थानीय तहले ४ अर्ब ३७ करोड बढी बजेट अनुदान पाउने भएको छ । आर्थिक वर्ष २०७७/७८ का.....

भारतबाट नेपाली ल्याउन २० नाका खोलिंदै

काठमाण्डौ । कोरोना संक्रमणले महामारीको रुप लिन थालेपछि वन्द हुन पुगेको नेपाल भारत सिमा नाका खुकुलो पारेर.....

Categories