बेनीघाटमा क्रिकेट रंगशाला निर्माण सुरु

647 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ बैशाख २०७७, शनिबार १९:२५

सम्पादक: Dhading News

बेनिघाटरोराङ – जिल्लाका क्रिकेट खेलप्रेमीहरुलाई लक्षित गरी धादिङको बेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाको बाहुनटारमा क्रिकेट रंगशाला निर्माण सुरु गरिएको छ । जिल्ला क्रिकेट संघ नै गठन नभएको धादिङमा लकडाउनकै बीच रंगशाला निर्माण अघि बढेको छ । सरकारले ५० लाख बजेट विनियोजन गरेपछि रंगाशाला निमार्णको प्रारम्भिक काम सुरु भएको हो ।

यससँगै धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिकास्थित बेनीघाट ५ बाहुनटारमा क्रिकेट रंगशाला निर्माणका लागि अभियान नै सुरु भएको छ । गाउँपालिकाले करिब ७५ रोपनी जग्गामा डीपीआर तयार गरेर निर्माणको काम अघि बढाएको गाउँपालिका अध्यक्ष पित्तवहादुर डल्लाकोटीले वताउनु भयो ।

बाहुनडाँडामा एक वर्ष अघिदेखि नै रंगशाला निर्माण योजना अघि बढाइएको थियो । अहिले रंगशालासम्म पुग्ने बाटो निर्माण सुरु भएको छ । यसअघि गाउँपालिकाले रंगशालाका लागि १० लाख रुपैयाँ बजेट विनियोजन गरेको थियो । निर्माणाधीन रंगशाला पृथ्वी राजमार्गबाट नजिकै पर्छ ।

तीन वर्षभित्र रंगशालमा निर्माण सम्पन्न गर्ने लक्ष्य गाउँपालिकाको छ । करिब १५ करोड बजेट अनुमान गरिएको रंगशालमा ५ हजार दर्शक क्षमताको प्याराफिट बन्नेछ ।

जिल्लामा क्रिकेट क्रेज पनि बढ्दै गएको छ । विद्यालयका वार्षिक कार्यक्रमहरुमा क्रिकेट खेल समावेश गर्न थालिएको छ भने विद्यालयस्तरीय प्रतियोगिता पनि गरिँदै आएका छन् । जिल्लामै रंगशाला निर्माण हुन थालेपछि युवाहरु उत्साहित भएका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ बैशाख २०७७, शनिबार १९:२५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories