कोरोना त्रासका बिच धादिङ अस्पतालमा गर्भवतीको सफल शल्यक्रिया

970 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ जेष्ठ २०७७, बिहीबार १०:२४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ८ जेठ – अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी र कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि अत्यन्तै जोखिममा देखिएको धादिङ जिल्ला अस्पतालले बुधबार एक गर्भवतीको सफल शल्यक्रिया गराएको छ ।

बुधवार धादिङ अस्पतालका ७ जना कर्मचारीमा आरडिटी पोजेटिभ देखिएपछि अस्पतालले तत्कालका लागि ओपिडि लगायतको सेवा रोकेपनि सुत्केरी गराउन आएकी महिलाको ज्यान जोखिममा पर्न नदिन अस्पतालले शल्यक्रिया मार्फत सेवा दिएको हो ।

नीलकण्ठ नगरपालिका ७ की २५ बर्षकी महिलालाई शल्यक्रिया मार्फत सेवा दिंदा कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलन सक्ने तर्फ बिशेष सावधानी अपनाउँदै सुत्केरी सेवा दिईएको जिल्ला अस्पतालका सूचना अधिकारी बिक्रम बिकले वताउनुभयो ।
कोरोना त्रासको कारण देखाउँदै काठमाडौ रिफर गर्दा महिला र शिशुको जिवन जोखिममा पर्न सक्ने उच्च सम्भावना देखिएपछि गर्भवती महिलाको परिवारले अस्पतालमै शल्यक्रिया गराईदिन अनुरोध गरेका थिए ।

परिवारको आग्रह र विरामीको स्वास्थ्य अवस्थालाई ध्यानमा राखी अस्पताल प्रशासनले तत्काल कोरोना भाइरसबाट पुर्ण रुपमा सुरक्षित रहने व्यबस्थापन गरी सफल सल्यक्रिया गराएको अस्पतालले जनाएको छ ।

सुत्केरी महिला र शिशु दुबैको स्वास्थ्य अबस्था सामन्य रहेको छ । कठिन परिस्थितिमा पनि उच्च मनोवलका साथ विरामीको सेवा दिएको भन्दै निमित्त मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट डा.दीपा बोहरा, शल्यक्रियामा संलग्न डाक्टर रन्जनसिंह राठोर, डा. सन्जिब लामा,एनेस्थेसिया सहायक लेख बहादुर श्रेष्ठ, नर्सिङ अधिकृत रेनुका भन्डारी, र श्याम गोम्जालाई अस्पताल विकास समितिले आभार व्यक्त गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ जेष्ठ २०७७, बिहीबार १०:२४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories