काठमाण्डौंमा जागिरे धादिङकी महिलामा कोरोना संक्रमण

1572 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २३ जेष्ठ २०७७, शुक्रबार ०६:४८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २३ जेठ – रोजगारीको लागि राजधानी बस्दै आएकी धादिङको धुनिबेसी नगरपालिका वडा नम्बर ३ छत्रेपाटी महेशफाँट घर भएकी एक महिलालाई कोरोना भाइरस संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । यो संगै कोरोना संक्रमित हुने धादिङ जिल्ला घर भएका पाँच जना पुगेका छन् ।

काठमाण्डौंको एक सञ्चारगृहमा कार्यालय सहयोगीका रुपमा कार्यरत ति महिला लकडाउन शुरु भएपछि घर आएर जेठ १२ गते काठमाण्डौं फर्किएकी थिइन । काठमाण्डौं फर्किएलगत्तै स्वास्थ्यमा केही समस्या देखिएपछि जेठ १६ गते उनको स्वाब परिक्षण गरिएकोमा २१ ग्ते कोरोना भाईरस संक्रमण भएको पुष्टि भएको थियो ।

ति महिलालाई कोरोना संक्रमण गाउँमै बस्दा भएको हो या राजधानी फर्किएपछि हो भन्ने खुल्न नसकेपनि स्थानीय प्रशासन र धुनिबेसी नगरपालिकाले शुक्रवारबाट उनको घर रहेको गाउँ शिल गरेर सम्पर्कमा रहेका व्यक्तिहरुको पहिचान तथा आफन्तहरुको स्वाब परिक्षण गर्ने कार्य अघि बढाईने भएको छ ।
धुनिबेसी नगरपालिकाका प्रमुख वालकृष्ण आचार्यका अनुसार नगरपालिकाको पूर्वमा चामेखोला, पश्चिममा भालुखोला, उत्तरमा सेंढाईगाउँ र दक्षिणमा महेशखोला भित्रको क्षेत्रमा बाहिर बाट कसैलाई प्रवेश गर्न नदिएर खोजी तथा उपचार कार्य शुरु गरिने छ ।
धादिङ जिल्लाका स्थानीयमा देखिएको यो पाँचौं संक्रमण हो । यसअघि धादिङ जिल्ला घर भएका ४ जनामा संक्रमण देखिएपनि ३ जना कोरोनालाई जितेर घर फर्किसकेका छन् । यसअघि संक्रमण देखिएका चारैजनामा जिल्ला भित्र संक्रमण नभएको र उनीहरुमार्फत अरुलाई पनि संक्रमण नसरेकोे स्वास्थ्य कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२३ जेष्ठ २०७७, शुक्रबार ०६:४८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सानाकिसान सहकारी संस्था लि. गोगनपानीमा तालाबन्दि, सञ्चालक समितिद्धारा प्रेस विज्ञप्ति मार्फत छलफल गर्न आह्वान

थाक्रे, ७ असोज सानाकिसा सहकारी संस्था लि. गोगनपानीमा सहकारीका केही शेयर सदस्यहरुले संस्थामा विगत लामो समयदेखी कार्यरत कर्मचारीहरुले किर्तेरुपमा किसानहरुको नामबाट रिण प्रभाहगरी आफुखुसी रु.६७ लाख ५० हजार.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

युवाहरुको सवालका सन्दर्भमा युवा अन्तर संवाद कार्यक्रम सम्पन्न

५ असोज, महादेववेशी, ४१ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसरमा थाक्रे गाउँपालिका, महादेववेशीमा सामाजिक क्षेत्र, राष्ट्रिय.....

मापदण्ड विपरित चलेका पाँच क्रसर उद्योग बन्द

नुवाकोट- नुवाकोट जिल्लामा  मापदण्ड विपरित सञ्चालन भइरहेका क्रसर उद्योगहरु जिल्ला प्रशासन कार्यालयले बन्द.....

Categories