श्रीरामको उपचारमा सहयोग गरिदिन परिवारको याचना

1700 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ जेष्ठ २०७७, सोमबार २२:३०

सम्पादक: Dhading News

थांक्रे- दुर्घटनामा परि टाउकोमा गम्भिर चोट लागेपछि गएको ६ महिना देखि अस्पतालमा भर्ना गरेर उपचार गराईरहेका धादिङ थांक्रेका एक युवाका लागि उपचारमा सहयोग गरिदिन उनको परिवारले याचना गरेको छ ।

गत बर्षको कात्तिक ११ गते काठमाण्डौंको नैकापमा मोटरसाईलकले ठक्कर दिएर घाईते भएका थांक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ३ बगैंचाका ३३ बर्षिय श्रीराम अर्यालको अहिले ललितपुर ग्वार्को स्थित अर्थोप्लास रेहाव सेन्टरमा उपचार भईरहेको छ । अर्याललाई बा ९१ प ६९९१ नम्बरको मोटरसाईकलले ठक्कर दिएको थियो । अर्याललाई ठक्कर दिने मोटरसाईकल हुम्ला जिल्ला घर भएका नयन मल्लले चलाएका थिए ।

अर्याललाई पुस ८ गतेबाट अर्थोप्लासमा भर्ना गरिएको हो । त्यस अघि उनको उपचार राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा गरिएको थियो । तीन महिना सम्म मोटरसाईकल धनी मल्लले घाईते अर्यालको उपचारमा सहयोग गरेको भएपनि लकडाउन पछि मल्लले खर्च दिन नसक्दा घाईतेका परिवारका सदस्यलाई खर्च जुटाउन समस्या परेको हो ।

श्रीरामको उपचारका लागि अहिले दैनिक २५ सय खर्च लाग्ने गरेको र अहिले सम्ममा १५ लाख भदा बढी खर्च भईसकेको विरामीका भाई गणेश अर्यालले वताए । खर्च भएको मध्ये चार लाख अर्याल परिवारले जुटाएका हुन भने बाँकी रकम मोटरसाईकल धनी मल्लले तिरेका हुन । लकडाउन शुरु भएपछि मल्लसंग भेटघाट हुन नसकेको र पछिल्लो समय मोवाईल पनि उठाउन छाडेको अर्याल परिवारको गुनासो छ । मल्लले प्रयोग गरेको मोवाईलमा धादिङ न्यूजले पटक पटक सम्पर्क राख्दा कल रिसिभ नभएकोले उनी संग कुनै प्रतिकृया लिन सकिएन ।

टाउकोमा लागेको चोटका कारण अर्याल बोल्न नसक्ने भएका छन् । कुनै हाउभाउ समेत नदेखाउने र नजिकै पुगेको मान्छेलाई एकोहोरो हेरिरहने गर्दछन् । निम्न आर्थिक अवस्थाका अर्याल परिवारलाई श्रीरामको दुर्घटनाले निकै ठूलो चोट दिएको छ । खर्चको अभाव हुंदै जांदा दाजुभाइ, आफन्त, छरछिमेक सबैबाट ऋण सरसापटी लिएर खर्च जुटाईरहेको अर्याल परिवारलाई श्रीरामको स्वास्थ्यमा सुधार आईदिए हुन्थ्यो भन्ने चाहना छ । लकडाउनको कारण रकम जुटाउन झनै समस्या हुँदै गएकाले सहयोग गरिदिन मनकारीहरुलाई अर्याल परिवारले याचना गरेको छ ।

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ जेष्ठ २०७७, सोमबार २२:३० मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङ न्यूज डटकमको सम्पादकमा रामचन्द्र रुपाखेती

    धादिङ- धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कमको सञ्चालन अब डिन्यूज मिडिया प्रा.लि.ले गर्ने भएको छ । नेत्रावती मिडिया प्रा.लि.बाट अनलाइनको स्वामित्व डिन्यूजमा सरेसंगै कम्पनीले धादिङ.....

बागमती प्रदेशले धादिङ अस्पताललाई ७५ लाख दिने

हेटौंडा, २३ भदौ - कोरोना भाईरस संक्रमण तथा रोकथामका लागि बागमती प्रदेशले प्रदेशका बिभिन्न स्थानिय तह, अस्पताल र.....

नागढुंगा सुरुङमार्ग निर्माण सुरु, १ वर्षमै सुरुङको प्वाल खनिने

धादिङ- सिस्नेखोलादेखि काठमाडौंको थानकोट जोड्ने बुहप्रतिक्षित नागढुंगा सुरुङमार्ग निर्माण सुरु भएको छ । सडक.....

बूढीगण्डकी आयोजना प्रभावितहरुले बुझे ३२ अर्ब मुआब्जा

केशव अधिकारी धादिङ । आयोजना कस्ले बनाउने र कुन ढाँचामा बन्ने भन्ने बारेमा टुंगो लाग्न नसकेपनि प्रस्तावित १२ सय.....

धादिङमा निषेधाज्ञा भदाै ९ गतेसम्म थप

 धादिङ ।  कोरोना संक्रमणको महामारी थप फैलन नदिन धादिङमा निषेधाज्ञालाई कडाई गरिने भएको छ । जिल्ला सुरक्षा.....

Categories