धुँवाकोटका नागरिकलाई नगरपालिकाले हेप्यो – वडाअध्यक्ष

1223 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ जेष्ठ २०७७, बुधबार १९:२९

सम्पादक: Dhading News

नीलकण्ठ-क्वारेन्टाइनमा राखिएका केही व्यक्तिलाई कोरोना भाईरस संक्रमणको पुष्टि भएपछि संगै बसेका अन्य व्यक्तिलाई बिना परिक्षण घर पठाएर नीलकण्ठ नगरपालिकाले समाजमा त्रास फैलाउने काम गरेको छ ।

नीलकण्ठ नगरपालिकाले राजनैतिक पुर्वाग्रह राखेर वडा नम्बर १४ लाई कोरोना महामारी संक्रमण रोकथाममा असहयोग गरेको वडाअध्यक्ष फन्द्रा तामाङले वताएका छन् ।

वडा नम्बर १४ का अध्यक्ष फन्द्रा तामाङले मङ्गलबार एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै कोरोना भाइरसका कारण नेपाल भारत सीमानामा अलपत्र परेका नीलकण्ठ १४ धुवाकोटका नागरिकहरुलाई उद्दार गर्नेदेखि क्वारेन्टाइनमा रहेका नागरिकहरुलाई खाद्यान्न, स्वास्थ्य सुरक्षाका सामग्री र परीक्षणमा समेत नगरप्रमुखको निर्देशनमा विभेद भएको बताएका हुन ।

नगरपालिकाले अन्य वडाका नागरिक ल्याउन नेपाल भारत सिमामा पटक पटक बस पठाएपनि १४ नम्बर वडाका नागरिक आफ्नै खर्चमा आउन बाध्य पारिएका छन् । आफ्नै खर्चमा आएर क्वारेन्टाइनमा बसेकाहरुलाइ सङ्क्रमणको जोखिम रहदा रहदै १÷२ दिनमात्र राखेर बिना परीक्षण घर पठाईएको छ भने सँगै बसेको व्यक्तिलाई कोरोना पोजेटिभ देखिदा समेत १४ नम्बर वडाका व्यक्तिलाई भने चेक जाँच नगरी घर पठाईएको वडा अध्यक्ष तामाङले बिज्ञप्तिमा उल्लेख गरेका छन् ।

सदरमुकाममा रहेको क्वारेन्टाईनमा राख्ने व्यवस्था नभएपछि वडा कार्यालयले व्यवस्थापन गरेको क्वारेन्टाइनमा रहेका नागरिकहरुको पिसिआर परीक्षणमा नगरपालिकाले कुनै पहल नगरेको, धुवाकोटको क्वारेन्टाइनमा बसेका १०८ जनालाई खाद्यान्न लगायत कुनै सहयोग नगरि सोझै राजनैतिक पूर्वाग्रह राखेको वडा अध्यक्ष तामाङको आरोप छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ जेष्ठ २०७७, बुधबार १९:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories