धुँवाकोटका नागरिकलाई नगरपालिकाले हेप्यो – वडाअध्यक्ष

1412 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ जेष्ठ २०७७, बुधबार १९:२९

सम्पादक: Dhading News

नीलकण्ठ-क्वारेन्टाइनमा राखिएका केही व्यक्तिलाई कोरोना भाईरस संक्रमणको पुष्टि भएपछि संगै बसेका अन्य व्यक्तिलाई बिना परिक्षण घर पठाएर नीलकण्ठ नगरपालिकाले समाजमा त्रास फैलाउने काम गरेको छ ।

नीलकण्ठ नगरपालिकाले राजनैतिक पुर्वाग्रह राखेर वडा नम्बर १४ लाई कोरोना महामारी संक्रमण रोकथाममा असहयोग गरेको वडाअध्यक्ष फन्द्रा तामाङले वताएका छन् ।

वडा नम्बर १४ का अध्यक्ष फन्द्रा तामाङले मङ्गलबार एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै कोरोना भाइरसका कारण नेपाल भारत सीमानामा अलपत्र परेका नीलकण्ठ १४ धुवाकोटका नागरिकहरुलाई उद्दार गर्नेदेखि क्वारेन्टाइनमा रहेका नागरिकहरुलाई खाद्यान्न, स्वास्थ्य सुरक्षाका सामग्री र परीक्षणमा समेत नगरप्रमुखको निर्देशनमा विभेद भएको बताएका हुन ।

नगरपालिकाले अन्य वडाका नागरिक ल्याउन नेपाल भारत सिमामा पटक पटक बस पठाएपनि १४ नम्बर वडाका नागरिक आफ्नै खर्चमा आउन बाध्य पारिएका छन् । आफ्नै खर्चमा आएर क्वारेन्टाइनमा बसेकाहरुलाइ सङ्क्रमणको जोखिम रहदा रहदै १÷२ दिनमात्र राखेर बिना परीक्षण घर पठाईएको छ भने सँगै बसेको व्यक्तिलाई कोरोना पोजेटिभ देखिदा समेत १४ नम्बर वडाका व्यक्तिलाई भने चेक जाँच नगरी घर पठाईएको वडा अध्यक्ष तामाङले बिज्ञप्तिमा उल्लेख गरेका छन् ।

सदरमुकाममा रहेको क्वारेन्टाईनमा राख्ने व्यवस्था नभएपछि वडा कार्यालयले व्यवस्थापन गरेको क्वारेन्टाइनमा रहेका नागरिकहरुको पिसिआर परीक्षणमा नगरपालिकाले कुनै पहल नगरेको, धुवाकोटको क्वारेन्टाइनमा बसेका १०८ जनालाई खाद्यान्न लगायत कुनै सहयोग नगरि सोझै राजनैतिक पूर्वाग्रह राखेको वडा अध्यक्ष तामाङको आरोप छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ जेष्ठ २०७७, बुधबार १९:२९ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत स्वास्थ्य सेवामा नागरिकको पहुँच सुनिश्चित गर्ने उद्देश्यका साथ  धादिङ जिल्लाका पाँच वटा स्थानीय.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

Categories