धादिङमा एकैदिन थपिए २८ जना कोरोना संक्रमित

623 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३० जेष्ठ २०७७, शुक्रबार १९:१८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ३० जेठ – धदिङमा एकैदिन थप २८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । यो सँगै धादिङमा कोरोना संक्रमितको संख्या अब ५८ पुगेको छ । भारतबाट घर फर्किएर ज्वालामुखी गाउँपालिकाको क्वारेन्टाइनमा बसेका २७ जनामा शुक्रवार कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । संक्रमित हुनेमा २ महिला र २५ जना पुरुष रहेका छन् । ज्वालामुखी गाउँपालिकाले पनि बिज्ञप्ति जारी गर्दै संक्रमित हरुको वडागत बिबरण सार्वजनिक गरेको छ ।

संक्रमितहरु मध्ये ज्वालामुखी गाउँपालिका वडा नं १ का ३५ वर्षिय महिला, ४३, ४४, ३६ र ५६ वर्षका पुरुष, वडा नं २ का ३७ वर्षीय वर्षिय महिला, ३३, ३२, २९, ४३, ५६, २७, ३७, २४ र ४८ वर्षिय पुरुष छन् । त्यस्तै वडा नं ५ का २६, ४२ र १६ वर्षिय पुरुष, वडा नं ६ का २६, २० र २९ वर्षिय पुरुष र वडा नं ७ का २२, २२, ४०, ५०, २१ र २२ वर्षिय पुरुष रहेका छन् ।

 

संक्रमित सबै जना क्वारेन्टाइनमा बसिरहेका थिए । बुधबार उनीहरुको स्वाव संकलन गरी पि.सि.आर परिक्षणको निम्ति राष्ट्रिय जनस्वास्थ प्रयोगशाला टेकु काठमाण्डौ पठाइएको थियो ।संक्रमण पुष्टि भएका सबै जनाको स्वास्थ्य अवस्था भने सामान्य रहेको गाउँपालिकाका स्वास्थ्य संयोजक सुजन श्रेष्ठले बताउनुभयो । उनिहरुसबैलाई स्थानीय क्वारेन्टाइनमा राखिने भएको छ ।

शुक्रवारनै धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नं २ का ३८ वर्षिय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएकोे थियो । यो संगै धादिङको १३ स्थानीय तह मध्ये नौ वटा स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमित भेटिएका छन । यस अघि जिल्लाको नेत्रावतीडवजोङ,गल्छी, थाँक्रे, त्रिपुरासुन्दरी ,सिद्धलेक र गजुरी गाउँपालिकाका साथै धुनिबेसी र नीलकण्ठ नगरपालिकामा संक्रमित भेटिएका थिए । भेटिएका मध्ये अहिले सम्मकै सबैभन्दा धेरै ज्वालामुखीमा २७ जना त्यस पछि दोश्रोमा नीलकण्ठ नगरपालिका १८ जना, त्रिपुरासुन्दरीमा ७ जना,सिद्धलेकमा २ जना, गल्छी, थांक्रे, नेत्रावतीडवजोङ, गजुरी र धुनिबेसीमा १÷ १ जना रहेका छन् ।

भेटिएका मध्ये नेत्रावती,गल्छी र थांक्रेका संक्रमित निको भएर घर फर्किसकेका छन भने बाँकी रहेका सबैजनाको उपचार भईरहेको र सबैजनाको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य कार्यालय धादिङका प्रमुख डाक्टर भुवन पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३० जेष्ठ २०७७, शुक्रबार १९:१८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories