धादिङमा कोरोना संक्रमितको संख्या एक सय नाघ्यो, २२ जना निको भएर घर फर्किए

276 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ असार २०७७, शनिबार २०:१९

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,६ असार – धादिङमा कोरोना भाईरसबाट संक्रमितको हुनेको संख्या १ सय १ पुगेको छ । शनिवार धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिकाका ५ जना पुरुष र १ जना महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएसँगै जिल्लामा संक्रमित हुनेको संख्या १ सय १ पुगेको हो । शनिवार थपिएका ६ जना संक्रमितहरु पाँच जना भारत र एक जना दुवईबाट फर्किएर क्वारेन्टाइनमा बसेकाहरु रहेको स्वास्थ्य कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

यसै बिच कोरोना स्ंक्रमित भई सदरमुकाम धादिङबेसीको आईसोलेसनमा राखेर उपचार गरिरहेका २० महिने शिशु सहित १७ जना शनिवार कोरोनालाई जितेर घर फर्किएका छन् ।

नीलकण्ठ नगरपालिका र जिल्ला अस्पताल धादिङले संयुक्त रुपमा संचालन गरिरहेको आईसोलेसनबाट शनिवार डिस्चार्ज हुनेमा नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १४ का एकै परिवारका तीन जना रहेका छन् । भारतबाट आएका श्रीमान श्रीमती र उनिहरुका २० महिने शिशुमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि उनिहरुलाई आईसोलेसनमा राखेर उपचार गराईएको थियो । शनिवार डिस्चार्ज हुनेहरुमा नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर २,३,५,७,११ र १४ नम्बर वडाका रहेका छन् । उनिहरु सबैलाई कोरोनामुक्त भएको प्रमाणपत्र दिईएको थियो ।

धादिङका १३ स्थानिय तहमध्ये १० वटा स्थानिय तहमा कोरोना भाईरसबाट संक्रमित भएकाहरु भेटिएका छन् । अहिले सम्म संक्रमित भेटिएका स्थानीतहरुमा नीलकण्ठ नगरपालिकामा ५९ जना, ज्वालामुखी गाउँपालिकामा २७ जना, त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा ७ जना, सिद्धलेकमा २ जना, नेत्रावती डबजोङमा १ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । त्यस्तै ,गल्छी,थाँक्रे र गजुरी गाउँपालिकामा १/१ जना र धुनीबेसी नगरपालिकामा १ जना समेत गरी जिल्लामा कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय १ पुगेको छ ।

संक्रमित भएका मध्ये २२ जना निको भएका छन । नेत्रावती डबजोङको एक पुरुष, गल्छीकी एक महिला र थाँक्रेका एक पुरुष,सिद्धलेक धुनिबेशीकी एक महिला र नीलकण्ठ नगरपालिकाका १७ जना गरी २२ जना निको भएर घर फर्किसकेका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ असार २०७७, शनिबार २०:१९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories