नीलकण्ठ नगरपालिकाले वेवास्ता गरेपछि नेत्रावतीले दियो साथ

559 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १९ असार २०७७, शुक्रबार २१:३९

सम्पादक: Dhading News

साङ्कोष–तिप्लिङ सडक खण्ड अन्तर्गत निलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ स्थित दामगाडेमा नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष दुर्गकुमार शाक्यको टोलीले बिग्रिएको सडक मर्मत गरेका छन् ।

निलकण्ठ नगरपालिकाको सिमा क्षेत्रमा पर्ने दामगाडे स्थित सडकमा नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाको डोजर आफ्नो गाउँपालिका देखि १५ किलोमिटर वर आएर बिग्रिएको सडक मर्मत गरेको हो । सडक मर्मतमा खटिएका नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष शाक्यलाई किन तपाईहरु निलकण्ठ नगरपालिकाको सीमा क्षेत्रमा आफ्नो गाउपालिकाको बजेट प्रयोग गरेर सडक मर्मतमा लाग्नु भएको भनेर सोध्दा अध्यक्ष शाक्य भन्नुहुन्छ –“नगरपालिकाका मेयर भिमप्रसाद ढुङ्गानाले अहिले तत्काल दामगाडे सडक मर्मत गर्न नसकिने भनेपछि आफुहरु मर्मतका लागी आएका हौँ ।” मेयर ढुङ्गानाले साङ्कोष–तिप्लिङ सडक खण्ड मर्मतका लागी नगरपालिकाको दायित्वमा नपर्ने बताउनु भएको र त्यो गलत भएको अध्यक्ष शाक्यले बताउनु भयो । अध्यक्ष शाक्यका अनुसार उक्त सडक हुदै गाउँपालिका सम्म नै सडक मर्मत गरिने छ ।

निलकण्ठ नगरपालिकामा यस बष १ अर्ब १ करोड ८ लाख १ हजार ४ सय ३ रुपौयाँ र नेत्रावती डवजोङ गाउपालिकामा ५० करोड ५ लाख ५५ हजार ८ सय ७४ रुपौयाँ बजेट बिनियोजन भएको छ तर नगरपालिका अन्र्तगतको दामगाडेमा सडक मर्मत भने अन्य कुनै गाउँपालिकाले गरि रहेका छन् ।

नगरपालिकाको वडा नम्बर १२ का वडा अध्यक्ष बाबुराम लम्साल आफै भन्नु हुन्छ,–“नगरपालिकाले दामगाडे सडकलाई त्यति चासो दिएको छैन ।” हामीले यो सडक तपाईको वडामा पर्छ, तपाईले किन मर्मत गर्न सक्नुहुन्न ? भनेर प्रश्न गर्दा लम्साल भन्नुहुन्छ,– “बनाउन त सकिन्छ तर यस बर्ष यो सडकको नाममा बजेट बिनियोजन भएको छैन, त्यसैले मर्मत नभएको हो ।”धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१९ असार २०७७, शुक्रबार २१:३९ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत स्वास्थ्य सेवामा नागरिकको पहुँच सुनिश्चित गर्ने उद्देश्यका साथ  धादिङ जिल्लाका पाँच वटा स्थानीय.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

Categories