धादिङ न्यूज डटकमको सम्पादकमा रामचन्द्र रुपाखेती

461 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ आश्विन २०७७, शनिबार ११:३५

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ- धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कमको सञ्चालन अब डिन्यूज मिडिया प्रा.लि.ले गर्ने भएको छ । नेत्रावती मिडिया प्रा.लि.बाट अनलाइनको स्वामित्व डिन्यूजमा सरेसंगै कम्पनीले धादिङ न्यूज डट कमको सम्पादकमा रामचन्द्र रुपाखेतीलाई नियुक्त गरेको छ । डिन्यूज मिडिया प्रा.लि.को सञ्चालक बैठकले २०७७ भदौ ३० गते बाट रुपाखेतीलाई अनलाइनको सम्पादकको जिम्मेवारी दिने निर्णय गरेको हो । रुपाखेती यस अघि उज्यालो न्यूज डट कमको सम्पादक हुनुहुन्थ्यो ।

समाजशास्त्रमा स्नातकोत्तर तह उत्तिर्ण गर्नु भएका रुपाखेती पत्रकारिता, सामाजिक सेवाका साथै शिक्षण पेशामा समेत सक्रिय हुनुहुन्छ । धादिङको थांक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ११ घर भएका रुपाखेती एक दशक भन्दा अघिदेखि पत्रकारितामा सक्रिय हुनुहुन्छ ।

स्वयंसेवी रक्तदाता समाज धादिङको उपाध्यक्ष समेत रहनु भएका रुपाखेती चन्द्रज्योती एकीकृत ग्रामीण विकास समाज ( सिर्डस धादिङ ) को दुई कार्यकाल उपाध्यक्ष भएर सामाजिक क्षेत्रमा सफल सामाजिक अभियन्ताको रुपमा समाजलाई महत्वपूर्ण योगदान पु¥याउँदै आउनु भएको छ ।

जिल्लाको पहिलो अनलाइन पत्रिकाको सम्पादकमा चयन हुनपाउनु आफ्नो लागि निकै खुसी संगै चुनौती पनि भएकाले पेशागत मर्यादा र पत्रकार आचारसंहितालाई ख्याल राख्दै आफ्नो कार्यकालमा धादिङ न्यूज डट कमको बिश्वसनीयता, लोकप्रियतालाई अझै मजबुत बनाउँदै जनउत्तरदायी र खोजी पत्रकारितालाई प्राथमिकतामा राख्ने रुपाखेतीले प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ आश्विन २०७७, शनिबार ११:३५ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय भरतपुर चितवनको वार्षिक कार्यक्रमअन्‍तर्गत सदरमुकामभित्रको ७ किलोमिटर सडक रु ५ करोड को लागतमा.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

थाक्रेमा दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज । धादिङ थाक्रे ९ किलोमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रिफर र बस आपसमा ठोकिँदा एक.....

राधेलाई १० दिन हिरासतमा राख्न प्रशासनको अनुमति

  धादिङ २३ असोज- राधे उपनामले चिनिने राधाकृष्ण भण्डारीलाई शान्ति सुरक्षा भंग गर्न खोजेको सम्बन्धी कसुरमा.....

जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

धादिङ, २३ असोज - जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी.....

Categories