बाल विकास कार्यक्रम नेपालको ७ औं साधारण सभा सम्पन्न

129 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १६ आश्विन २०७७, शुक्रबार २१:२८

सम्पादक: Dhading News


१६ असोज, ललितपुर
धादिङ र मकवानपुरका २१ वटा विद्यालयका १६०० जना भन्दा विद्यार्थीहरुको शैक्षिक कृयाकलाप मा सहयोग गरिरहेको बाल विकास कार्यक्रम नेपालको सातौं साधारण सभा आज ललितपुर मा सम्पन्न भएको छ । धादिङ थाक्रे मा ८ वटा विद्यालय तथा मकवानपुरको कैलास गाउँपालिका को विभिन्न विद्यालयमा अध्ययन गर्ने विद्यार्थीहरुको विद्यालय तह अध्ययन गर्न का लागी विभिन्न रचनात्मक सहयोग गर्दै आइरहेको संस्थाले कोरियन फुड फर हङरी इन्टरनेशनल को आर्थिक सहयोगमा कार्यक्रमहरु सञ्चालन गरिरहेको छ । विद्यार्थी, अभिभावक तथा समुदायको शिक्षा, स्वास्थ्य तथा जिविकोपार्जनको क्षेत्रमा एकिकृत कार्यक्रम सञ्चालन गर्नुका साथै कार्यक्षेत्र भित्रका विद्यालयहरुमा शिक्षक सहयोग, फर्निचर, सरसफाई, खेलकुद, कम्प्यूटर जस्ता विद्यालयको आवश्यकताको आधारमा कार्यक्रमहरु सञ्चालन गरिरहेको साधारण सभामा जानकारी गराइएको थियो । संस्थाका उपाध्यक्ष सानुकाजी आलेको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा कोरियन फुड फर हङरी इन्टरनेशनल का नेपाल प्रमुख जेम्स पार्कको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो भने थाक्रे वार्ड नंं २ का वडा अध्यक्ष राजकुमार पौडेल र वडा नं. ११ का वडा अध्यक्ष रवि प्रकास ओझाले कार्यक्रमको उद्घाटन गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा सहयोगी निकाय, कार्यक्षेत्र भित्रका जनप्रतिनिधि एवं विद्यालयका प्र.अ.हरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१६ आश्विन २०७७, शुक्रबार २१:२८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय भरतपुर चितवनको वार्षिक कार्यक्रमअन्‍तर्गत सदरमुकामभित्रको ७ किलोमिटर सडक रु ५ करोड को लागतमा.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

थाक्रेमा दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज । धादिङ थाक्रे ९ किलोमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रिफर र बस आपसमा ठोकिँदा एक.....

राधेलाई १० दिन हिरासतमा राख्न प्रशासनको अनुमति

  धादिङ २३ असोज- राधे उपनामले चिनिने राधाकृष्ण भण्डारीलाई शान्ति सुरक्षा भंग गर्न खोजेको सम्बन्धी कसुरमा.....

जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

धादिङ, २३ असोज - जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी.....

Categories