पहिरोले परिवार र घर गुमाएका एक अभिभावकलाई घर

184 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० आश्विन २०७७, मंगलवार १०:२८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ । दुई महिनाअघि पहिरोले परिवारका तीन सदस्य र घरसमेत गुमाएका एक अभिभावकलाई सहयोगीदाताहरुले तत्काल बसोबासका लागि अस्थायी घर निर्माण गरिदिएका छन् ।

गएको साउन ६ गते राति खसेको पहिरोले घर पुरिँदा छोरा, बुहारी र नातिनीसमेत गुमाएका धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ गोलाङ काफलगैरीका चेतवहादुर खाँणलाई सहयोगीदाताहरुले अस्थायी बसोबासको लागि सहयोग गरेका हुन् ।

साउन ६ गते राति ३ बजेतिर झरेको पहिरोले घर भत्किँदा चेतबहादुरका २५ वर्षीय छोरा मिलन, २१ वर्षीया बुहारी सम्झना र डेढ वर्षे नातिनी अन्जिताको पहिरोेमा पुरिएर निधन भएको थियो ।

पहिरोले परिवारका सदस्यका साथै बस्ने घरसमेत गुमाएपछि निकै पीडामा परेका खाँणको अवस्थालाई देखेपछि तत्कालको लागि बस्ने अस्थायी घर र केही लत्ताकपडा, खाद्यान्न सहयोग गरिएको हो ।

खाँण परिवारको पीडामा थोरै भए पनि मलम लगाउन लायन्स क्लब अफ नेपाल हाइलाइटस्ले सुरु गरेको सहयोग अभियानलाई अस्ट्रेलियामा रहेका विकास पन्त र उनका साथीहरु ह्यान्स र थ्रेसिया, अमेरिकाका खड्ग एस तामाङले आर्थिक सहयोग उपलव्ध गराएका थिए ।

लायन्स क्लबका प्रतिनिधि ईश्वर भण्डारीका अनुसार घर निर्माण गरी बस्ने व्यवस्था मिलाउनका लागि सहयोगी हातहरुलाई गरिएको आग्रहअनुसार लत्ताकपडा र खाद्यान्न सहयोग गरेका छन् भने त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले खानेपानीको लागि पाइप र विद्युत् लाइनको लागि आवश्यक केबल उपलव्ध गराएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० आश्विन २०७७, मंगलवार १०:२८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय भरतपुर चितवनको वार्षिक कार्यक्रमअन्‍तर्गत सदरमुकामभित्रको ७ किलोमिटर सडक रु ५ करोड को लागतमा.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

थाक्रेमा दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज । धादिङ थाक्रे ९ किलोमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रिफर र बस आपसमा ठोकिँदा एक.....

राधेलाई १० दिन हिरासतमा राख्न प्रशासनको अनुमति

  धादिङ २३ असोज- राधे उपनामले चिनिने राधाकृष्ण भण्डारीलाई शान्ति सुरक्षा भंग गर्न खोजेको सम्बन्धी कसुरमा.....

जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

धादिङ, २३ असोज - जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी.....

Categories