धादिङमा एकै दिन ७१ जनामा कोरोना संक्रमण

314 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ आश्विन २०७७, बिहीबार १९:१३

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,२२ असोज । धादिङ जिल्लामा समुदाय स्तरमा कोरोना संक्रमण फैलिएको आशंका गरिएको छ । लक्षणनै नदेखिएका र कुनै ट्राभल हिस्ट्रि नभएका व्यक्तिहरु समेत धमाधम कोरोना संक्रमित देखिन थालेका छन् । विहीवार मात्रै धादिङ जिल्लाका ७१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । नीलकण्ठ नगरपालिका भित्रका ३९ जना रहेका छन् । बाँकी खनियावास,ज्वालामुखी, गल्छी,गजुरी गंगाजमुना,त्रिपुरासुन्दरी र थाक्रे गाउँपालिका भित्रका रहेको स्वास्थ्य कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

विहिवार कोरोना संक्रमण पुष्टि भएकाहरुमा जनप्रतिनिधि, राजनैतिक कार्यकर्ता,स्वास्थ्यकर्मी, सुरक्षाकर्मी,सरकारी कर्मचारी, बैंकका कर्मचारी देखि सामान्य व्यक्तिहरु समेत रहेका छन् । घर छाडेर बाहिर नगएका व्यक्तिमा समेत संक्रमण देखिन थालेपछि समुदायमा संक्रमण फैलिएको हुन सक्ने सर्वसाधरणमा डर फैलिएको छ ।

सार्वजनिक यातायात सञ्चालन हुन थालेपछि एक ठाउँबाट अर्को ठाउँमा मानिसहरुको आवतजावत बढ्न थालेकाले संक्रमणको डर पनि बढेको छ ।

धादिङमा सार्वजनिक यातायात, बिद्यालय,मानिसहरुको भिडभाड हुने सरकारी कार्यालय, बैक तथा वित्तिय संस्थामा स्वास्थ्य सुरक्षाका उपायहरु निकै कमजोर हुने गरेको जनगुनासो छ ।

विहिवार सम्ममा गरी धादिङमा कुल कोरोना संक्रमितको संख्या ५ सय ७१ पुगेको छ । अहिले सम्ममा संक्रमित भएकाहरुमा नीलकण्ठ नगरपालिका भित्र १सय ६२ जना, गल्छीमा ७७ जना,त्रिपुरासुन्दरीमा ७६ र ज्वालामुखीमा ५६ जना, थाँक्रेमा ४० जना, वेनिघाटरोराङमा २३ जना र बाँकी अन्य स्थानीय तहका रहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ आश्विन २०७७, बिहीबार १९:१३ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय भरतपुर चितवनको वार्षिक कार्यक्रमअन्‍तर्गत सदरमुकामभित्रको ७ किलोमिटर सडक रु ५ करोड को लागतमा.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

थाक्रेमा दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज । धादिङ थाक्रे ९ किलोमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रिफर र बस आपसमा ठोकिँदा एक.....

राधेलाई १० दिन हिरासतमा राख्न प्रशासनको अनुमति

  धादिङ २३ असोज- राधे उपनामले चिनिने राधाकृष्ण भण्डारीलाई शान्ति सुरक्षा भंग गर्न खोजेको सम्बन्धी कसुरमा.....

जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

धादिङ, २३ असोज - जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी.....

Categories