जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

214 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २३ आश्विन २०७७, शुक्रबार १३:३७

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २३ असोज – जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी (राधे) लाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधिलाई ज्यान मार्ने धम्की दिएको आरोप लागेपछि अनुसन्धानका लागि राधेलाई बिहीबार नियन्त्रणमा लिएको धादिङका प्रहरी प्रमुख एसपी महेन्द्र खड्काले जानकारी दिनुभयो ।

आंफु बिरुद्ध सिद्धलेक गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधिले दिएको उजुरीका बिषयमा बुझ्न  राधेलाई विहीवार प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । गत आर्थिक बर्षका लागि अरुको फर्म प्रयोग गरेर सिद्धलेक गाउँपालिकाको विभिन्न स्थानमा बालुवा निकाल्ने ठेक्का लिएका भण्डारीले ठेक्का सम्झौता अवधि सकिएपछि पनि बालुवा निकालेपछि जनप्रतिनिधिले सो कार्य रोक्न अनुरोध गर्दा जनप्रतिनिधिलाई सिध्याईदिने धम्की दिएको भन्दै प्रहरी कहाँ उजुरी परेको बताईएको छ ।

गाउँपालिकाका प्रतिनिधिले जिल्ला प्रशासन कार्यालय, धादिङमा उजुरी दिएपछि भण्डारीविरुद्ध पक्राउ पूर्जी जारी भएको थियो । भण्डारी नेपाली कांग्रेस निकट तरुण दलको जिल्ला उपाध्यक्ष समेत हुन् । गएको बैशाख १४ गते राती सिद्धलेक गाउँपालिकाको बुङचुङबाट पक्राउ परेका भण्डारी राजनैतिक दवावमा छुटेका थिए । गत बर्षको जेठमा धादिङको मलेखुवाट पनि उनि हतियारसहित पक्राउ परेका थिए ।
प्रहरीका अनुसार भण्डारीमाथी अर्काको नाममा ठेक्का संचालन गरि, ठेक्कापट्टाको म्याद समाप्त भएपछि पनी गाँउपालिका क्षेत्रबाट अवैध तरिकाले बालुवा निकालेको र जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोप लागेको छ ।

धादिङबाट काठमाण्डौंबाट फर्कंदै गरेको बेला दिनेश अधिकारी ‘चरी’ लाई २०७० असार २१ गते काठमाण्डौंको सतुंगलमा गोली हानेपछि भण्डारी चर्चामा अएका थिए । उनी त्यतिबेला पनि राजनीतिक दबाबका आधारमा धरौटीमा रिहा भएका थिए । कुनै बेला राधे र दिनेश अधिकारी ‘चरी’ एउटै समूहमा रहेका थिए पक्राउ परेका भण्डारीविरुद्ध शुक्रवार सार्वजनिक शान्ति भंगविरुद्ध मुद्दा दर्ताको गरिने एसपी खड्काले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२३ आश्विन २०७७, शुक्रबार १३:३७ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय भरतपुर चितवनको वार्षिक कार्यक्रमअन्‍तर्गत सदरमुकामभित्रको ७ किलोमिटर सडक रु ५ करोड को लागतमा.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

थाक्रेमा दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज । धादिङ थाक्रे ९ किलोमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रिफर र बस आपसमा ठोकिँदा एक.....

राधेलाई १० दिन हिरासतमा राख्न प्रशासनको अनुमति

  धादिङ २३ असोज- राधे उपनामले चिनिने राधाकृष्ण भण्डारीलाई शान्ति सुरक्षा भंग गर्न खोजेको सम्बन्धी कसुरमा.....

जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

धादिङ, २३ असोज - जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी.....

Categories