रेडक्रसकर्मी वर्मा र शर्माको स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम

283 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ मंसिर २०७७, शनिबार २०:४८

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ- नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा धादिङले शनिवार कार्यालय परिसरमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

नेपाल रेडक्रस सोसाईटी धादिङ शाखाका पूर्व उपसभापति सीताराम वर्मा र रेडक्रस केन्द्रिय समितिका संस्थापक एवम पूर्व अध्यक्ष रमेशकुमार शर्माको निधनप्रति दुःख व्यक्त गर्दै रेडक्रस जिल्ला शाखाले संयुक्त रुपमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

रेडक्रसका केन्द्रिय कोषाध्यक्ष सीताराम कोइरालाको उपस्थितिमा सम्पन्न भएको श्रद्धाञ्जली कार्यक्रममा जिल्ला शाखाका सभापति नारायण तिमिल्सिनाका साथै पदाधिकारी र जिल्ला कार्य समितिका सदस्यहरुहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा दुर्व जनाको तस्बिरमा माल्यापर्ण गरि पुष्पगुच्छा चढाएर एक मिनेट मौन धारण गरिएको थियो । स्वर्गिय वर्मा र शर्माले नेपालको रेडक्रस आन्दोलनमा पु¥याउनु भएको योगदानका बिषयमा रेडक्रसका केन्द्रिय कोषाध्यक्ष कोइरालाले चर्चा गर्नु भएको थियो ।

धादिङ रेडक्रसका पुर्व उपसभापति वर्माको कात्तिक २१ गते र पूर्व केन्द्रिय अध्यक्ष शर्माको मंसिर २ गते  निधन भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ मंसिर २०७७, शनिबार २०:४८ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

शंकास्पद गतिविधिको आशंकामा गल्छीका सुमन चितवनमा पक्राउ

चितवन । धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नं १ घर भई चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ११ बस्ने सम्राट भनिने २४ वर्षीय सुमन श्रेष्ठ पक्राउ परेका छन् । विप्लव नेत्तृत्वको नेकपा निकट रहेको अखिल (क्रान्तिकारी).....

वाग्मती प्रदेश लोकसेवा आयोगले माग्यो १७४ अधिकृत स्तरका कर्मचारी

धादिङ-वाग्मती प्रदेशमा रहेका १३ जिल्लाका विभिन्न स्थानीय तहका लागि वागमती प्रदेश लोक सेवा आयोगले १७४.....

निर्वाचन आयोगले नेकपा विभाजनलाई मान्यता दिएन

काठमाडौं- निर्वाचन आयोगले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का दुवै समूहले गरेको पदाधिकारी फेरबदललाई मान्यता.....

प्रहरीबाट वेनिघाटरोराङमा अफिम खेती फँडानी

धादिङ । धादिङको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको वडा नं १ स्थित विभिन्न गाउँमा लगाईएको प्रतिवन्धित अफिम खेती.....

माघ १४ गते देखि ७७ जिल्लाबाट एकसाथ कोरोना खोप अभियान शुरु गरिने

धादिङ-नेपालमा कोरोना खोप यही माघ १४ गतेदेखि लगाउन शुरु गरिने भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका.....

Categories