पप्पु कन्ट्रक्सनले अलपत्र छाडेको जिन्टेटारको पुल निर्माण शुरु

292 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ मंसिर २०७७, सोमबार २१:३०

सम्पादक: धादिङ न्यूज

गल्छी ( धादिङ) धादिङको गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ६ को जिन्टेटारबाट र वडा नम्बर १ को सालटार जोड्ने त्रिशूली नदीमाथिको पक्की पुल निर्माण कार्य बल्ल शुरु भएको छ । निर्माण शुरु भएको लामो समय भईसक्दा पनि काम नियमित हुन नसकेर अलपत्र पर्दै आएको उक्त पुलको निर्माण ठेक्काको जिम्मेवारी पप्पु कन्ट्रक्सनले पाएको छ । ठेक्का जिम्मेवारी पाएर पनि काम नगरि अलपत्र अवस्थामा छाडेको धादिङको बैरेनीस्थित जिन्टेटारलाई स्यालटारसँग जोड्ने त्रिशुली नदीमाथिको मोटरेवल पुल निर्माणको कामले बल्ल तीब्रता पएको हो ।

पुल निर्माणको काम पप्पु कन्ट्रक्सनले विचमा अलपत्र छाडिदिएपछि रसुवा कन्ट्रक्सनलाई सडक विभागले बाँकी कामको जिम्मा दिएको हो । पाँच वर्षअधि पप्पु कन्ट्रक्सनले सडक विभागसँग सो मोटरएवल पुल निर्माणको जिम्मा लिएको थियो ।

रसुवा कन्ट्रक्सनले पुल निर्माणको काम सुरु गरी अलपत्र अवस्थामा रहेको निर्माणको काम साठी प्रतिशत सम्पन्न गरी सकेको जनाएको छ । अब भने सो स्थानमा छिट्टै पक्की मोटरएवल पुल निर्माण हुने स्थानीयहरु बताउँछन ।

पप्पुले निर्माणको जिम्मा लिईएको चार वर्षमा एकापट्टीको पिल्लर मात्र गाडेर अलपत्र अवस्थामा पुल छाडिदिएको थियो । अहिले पुलको लागी आवश्यक चारओटा पिल्लर ठड्याई सकेको छ ।

पप्पु कन्ट्रक्सनले सो पुल सडक विभागसँग १८ करोडको लागतमा दुई वर्ष भित्र निर्माणको काम सम्पन्न गर्ने गरी जिम्मा लिएको भएपनि बिचमै काम छाडेर हिंडेपछि बाँकी काम नयाँ निर्माण कम्पनीले पाएको हो ।

एक सय पचास मिटर लम्बाईको सो पुल निर्माण लगतै बैरेनीको जिन्टेटारटारदेखी कल्लेरीको स्यालटार हुंदै पृथ्वीराजमागैको बैकल्पिक मार्गको रुपमा प्रयोग आउन सक्नेछ ।

  • एनटिभि अनलाइनबाट


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ मंसिर २०७७, सोमबार २१:३० मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नेकपा वाग्मती प्रदेश कमिटी अध्यक्षमा आनन्द पोखरेल, सचिवमा खेम लोहनी

धादिङ ६ माघ - प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले वागमती प्रदेश कमिटीको अध्यक्षमा आनन्द पोखरेललाई चयन गरेको छ । यसअघिका अध्यक्ष नारायण दाहाललाई कारबाही गर्दै पोखरेललाई.....

सहुलियत कर्जाका लागि बेनिघाटरोराङ र मेगा बैंक बिच सम्झौता

बेनिघाटरोराङ- मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडले वेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाका विपन्नवर्ग, लघु, घरेलु, साना तथा मझौला.....

सुतिरहेका मान्छेमाथि ट्रक दौड्दा १३ को मृत्यु

धादिङ- मध्यरातमा सुतिरहेका मान्छेलाई पेल्दै ट्रक दौड्दा १३ जनाको एकै टाउँमा ज्यान गएको छ । सुन्दै निकै.....

प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला माघ ८ गते काठमाडौँमा हुने

धादिङ, ५ माघ - प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला हुने भएको छ । सोमबार काठमाण्डौंमा सम्पन्न केन्द्रीय.....

बेलायतबाट आएका तीन नेपालीमा भेटियो नयाँ प्रकारको कोरोना भाईरस

काठमाडौं– विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाईरस अझै पनि नियन्त्रणमा आउन सकेको छैन । विश्वलाईनै.....

Categories