नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

290 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ मंसिर २०७७, शनिबार २०:५६

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति अध्यक्षमा शम्भुुकुमार श्रेष्ठ चयन भएका छन । मंसिर १३ गते शनिवार धादिङबेसीमा सम्पन्न नीलकण्ठ क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभाले आगामी चार बर्षको लागि श्रेष्ठलाई सर्बसम्मतबाट अध्यक्षमा चयन गरेको हो । श्रेष्ठ नीलकण्ठ मावि धादिङबेसीको पूर्व प्रधानाध्यापक एवम क्याम्पस संचालक समितिका सदस्य समेत हुन ।

समितिको सदस्यहरुमा रामनाथ अधिकारी, भिमप्रसाद ढुंगाना,रमेश धमला, बेदवहादुर खाँण, ध्रुववहादुर थापा, डाक्टर सूर्यप्रसाद अधिकारी होमनाथ रिजाल प्रकाश पौडेल, भुपेन्द्रकुमार श्रेष्ठ, सरोज पाण्डे, बद्रिप्रसाद दहाल र सदस्य सचिवमा नवराज शर्मा रहेका छन ।

 क्याम्पस संचालक समितिको बैठकले क्याम्पस प्रमुखमा नवराज शर्मालाई निरन्तरता दिने निर्णय गर्दै दोश्रो कार्यकालको लागि नियुक्ति दिएको छ ।

सदरमुकाम धादिङबेसीमा रहेको नीलकण्ठ क्याम्पस २०५७ सालमा स्थापना भएको हो । जिल्लाकै पहिलो सामुदायिक क्याम्पसको रुपमा रहेको नीलकण्ठ क्याम्पसले यसै बर्ष गुणस्तरीय सुनिश्चितता प्रत्यायान ( क्वालिटि असुरेन्स एण्ड एक्रेडिटेशन क्यूएए) प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न सफल भएको छ ।

विश्व विद्यालय अनुदान आयोगबाट सञ्चालित उच्च शिक्षाको गुणस्तर सुनिश्चितता तथा प्रत्यायन (क्यूएए) प्रणालीमा आबद्ध भई कलेजले संस्थागत मूल्यांकनका सबै चरण पूरा गरेपछि क्यूएए प्रमाणपत्र पाउने गर्दछ । एक पटक प्राप्त भएको क्यूएए प्रमाणपत्र पाँच वर्षका लागि मान्य हुन्छ । क्युएए प्राप्त भएपछि क्याम्पसका तर्फबाट वर्षेनी एकेडेमिक अडिट पेश गर्नुपर्ने नियम  छ । यो प्रमाण पत्र पाउने नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङको पहिलो क्याम्पस हो । नीलकण्ठ क्याम्पसमा स्नातक र स्नातकोत्तर तहमा गरी करिब १ हजार विद्यार्थीले अध्ययन गर्दछन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ मंसिर २०७७, शनिबार २०:५६ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नेकपा वाग्मती प्रदेश कमिटी अध्यक्षमा आनन्द पोखरेल, सचिवमा खेम लोहनी

धादिङ ६ माघ - प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले वागमती प्रदेश कमिटीको अध्यक्षमा आनन्द पोखरेललाई चयन गरेको छ । यसअघिका अध्यक्ष नारायण दाहाललाई कारबाही गर्दै पोखरेललाई.....

सहुलियत कर्जाका लागि बेनिघाटरोराङ र मेगा बैंक बिच सम्झौता

बेनिघाटरोराङ- मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडले वेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाका विपन्नवर्ग, लघु, घरेलु, साना तथा मझौला.....

सुतिरहेका मान्छेमाथि ट्रक दौड्दा १३ को मृत्यु

धादिङ- मध्यरातमा सुतिरहेका मान्छेलाई पेल्दै ट्रक दौड्दा १३ जनाको एकै टाउँमा ज्यान गएको छ । सुन्दै निकै.....

प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला माघ ८ गते काठमाडौँमा हुने

धादिङ, ५ माघ - प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला हुने भएको छ । सोमबार काठमाण्डौंमा सम्पन्न केन्द्रीय.....

बेलायतबाट आएका तीन नेपालीमा भेटियो नयाँ प्रकारको कोरोना भाईरस

काठमाडौं– विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाईरस अझै पनि नियन्त्रणमा आउन सकेको छैन । विश्वलाईनै.....

Categories