प्रशंसा साना किसान कृषि सहकारी संस्थाको आठौ साधारणसभा सम्पन्न

185 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ पुष २०७७, मंगलवार १६:२०

सम्पादक: धादिङ न्यूज

खनियावास – प्रशंसा साना किसान कृषि सहकारी संस्था लि को आठौ साधारणसभा सभा मंगलबार खनियावास गाउँपालिका वडा नं २ कोखिममा सम्पन्न भएको छ ।

सहकारीका अध्यक्ष गेवापेसाङ तामाङको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा गैरसरकारी संस्था महासंघ बागमती प्रदेश समिति अध्यक्ष एवम प्रयास नेपाल धादिङका कार्यकारी निर्देशक दामोदर अर्यालको प्रमुख आतिथ्य रहेको थियो । साधारणसभालाई समाजसेवी मंग तामाङ ,पन्थ तामाङ ,राज तामाङ ,खनियावास गापा वडा नं १ र २ का वडासदस्यहरु,झार्लाङ माविका शिक्षक प्रतिनिधि लगायत सहकारी शेयर सदस्यहरुको उल्लेख सहभागीता रहेको थियो ।

साधारणसभाले आब २०७६,७७ मा भएको आर्थिक तथा प्रगति प्रतिवेदन पारित र आगामी बर्षको निति तथा कार्यक्रम पारित गरेको छ । सहकारीमा ५ सय ७७ जना शेयर सदस्य ,३९ जना बाल बचतकर्ता रहेका छन् । कुल २२ लाख ७७ हजार शेयरपुँजी रहेको सहकारीले उदेश्य अनुरुप शेयर सदस्यको कृषिको माध्यमबाट जिविकोपार्जन रुपान्तरणको लागि आफ्नो कार्यक्रम संचालन गरेको प्रबन्धक प्रकाश तामाङले बताउनु भयो । कार्यक्रम सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि अर्यालले सहकारीले ग्रामीण भेगमा रहेर स्थानीय कृषि पेशा संलग्न शेयर सदस्यको आर्थिक सामाजिक विकासमा उल्लेख योगदान गरेकोमा धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भएको थियो ।

सहकारीले अर्गानिक आलु खेती,अलैंची खेति,टिम्मुर खेती प्रबद्र्धन गर्ने शेयर सदस्यहरुको क्षमता विकासमा कार्य गरिएको पनि प्रबन्धक प्रकाश तामाङले जानकारी दिनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ पुष २०७७, मंगलवार १६:२० मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नेकपा वाग्मती प्रदेश कमिटी अध्यक्षमा आनन्द पोखरेल, सचिवमा खेम लोहनी

धादिङ ६ माघ - प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले वागमती प्रदेश कमिटीको अध्यक्षमा आनन्द पोखरेललाई चयन गरेको छ । यसअघिका अध्यक्ष नारायण दाहाललाई कारबाही गर्दै पोखरेललाई.....

सहुलियत कर्जाका लागि बेनिघाटरोराङ र मेगा बैंक बिच सम्झौता

बेनिघाटरोराङ- मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडले वेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाका विपन्नवर्ग, लघु, घरेलु, साना तथा मझौला.....

सुतिरहेका मान्छेमाथि ट्रक दौड्दा १३ को मृत्यु

धादिङ- मध्यरातमा सुतिरहेका मान्छेलाई पेल्दै ट्रक दौड्दा १३ जनाको एकै टाउँमा ज्यान गएको छ । सुन्दै निकै.....

प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला माघ ८ गते काठमाडौँमा हुने

धादिङ, ५ माघ - प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला हुने भएको छ । सोमबार काठमाण्डौंमा सम्पन्न केन्द्रीय.....

बेलायतबाट आएका तीन नेपालीमा भेटियो नयाँ प्रकारको कोरोना भाईरस

काठमाडौं– विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाईरस अझै पनि नियन्त्रणमा आउन सकेको छैन । विश्वलाईनै.....

Categories