धादिङ न्युज डट कम सहित देशभरिका ५३ अनलाइन पत्रिका सूचीकरणमा

132 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १८ भाद्र २०७०, मंगलवार १०:३५

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

काठमाडौं । प्रेस काउन्सिल नेपालले अनलाईन पत्रिका सुचीकरणका लागि एक महिनाको अबधी थप गरेको छ् । काउन्सिलले आगामी असोज १५ गतेसम्मका लागि सूचीकरणको म्याद थपेको जनाएको छ । गत साउन १६ गते बाट सुरु गरिएको अनलाईन पत्रिका सूचीकरणका लागि धादिङ न्युज डट कम सहित देशभरिका ५३ वटा अनलाइन पत्रिकाहरुले आवेदन दिएका छन् । प्रेस काउन्सिलका अनुसार साउन १६ देखि भदौ १५ सम्म एक महिनाको अवधिमा उपत्यका बाहिरबाट ९ वटा र उपत्यकाबाट ४४ वटा अनलाइन पत्रिकाहरु सूचीकरणका लागि निवेदन परेको छ ।

सुचीकरणका लागि धादिङ, बाग्लुङ र सुनसरीबाट अनलाइन पत्रिकाले निवेदन दिएका छन् । ललितपुरबाट एउटा मात्र अनलाइनले काउन्सिलमा निवेदन दर्ता गराएका छन् भने काठमाडौंबाट ४३ वटा अनलाइन पत्रिकाहरु प्रेस काउन्सिल पुगेका छन् । दर्ता र नियमनको स्पष्ट कानूनी प्रावधान नरहेको अवस्थामा नेपालमा अनलाइन पत्रिकाहरुको बढ्दो विकाससँगै यसलाई नियमन गर्न र जवाफदेही बनाउन भन्दै प्रेस काउन्सिलले सूचीकरणका लागि आह्वान गरेको हो ।
सूचीकरणमा आएका अनलाइनको निवेदनउपर अध्ययन गरी आवश्यक प्रक्रिा अगाडि बढाइने काउन्सिलले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१८ भाद्र २०७०, मंगलवार १०:३५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories