धादिङ न्युज डट कम सहित देशभरिका ५३ अनलाइन पत्रिका सूचीकरणमा

209 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १८ भाद्र २०७०, मंगलवार १०:३५

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाडौं । प्रेस काउन्सिल नेपालले अनलाईन पत्रिका सुचीकरणका लागि एक महिनाको अबधी थप गरेको छ् । काउन्सिलले आगामी असोज १५ गतेसम्मका लागि सूचीकरणको म्याद थपेको जनाएको छ । गत साउन १६ गते बाट सुरु गरिएको अनलाईन पत्रिका सूचीकरणका लागि धादिङ न्युज डट कम सहित देशभरिका ५३ वटा अनलाइन पत्रिकाहरुले आवेदन दिएका छन् । प्रेस काउन्सिलका अनुसार साउन १६ देखि भदौ १५ सम्म एक महिनाको अवधिमा उपत्यका बाहिरबाट ९ वटा र उपत्यकाबाट ४४ वटा अनलाइन पत्रिकाहरु सूचीकरणका लागि निवेदन परेको छ ।

सुचीकरणका लागि धादिङ, बाग्लुङ र सुनसरीबाट अनलाइन पत्रिकाले निवेदन दिएका छन् । ललितपुरबाट एउटा मात्र अनलाइनले काउन्सिलमा निवेदन दर्ता गराएका छन् भने काठमाडौंबाट ४३ वटा अनलाइन पत्रिकाहरु प्रेस काउन्सिल पुगेका छन् । दर्ता र नियमनको स्पष्ट कानूनी प्रावधान नरहेको अवस्थामा नेपालमा अनलाइन पत्रिकाहरुको बढ्दो विकाससँगै यसलाई नियमन गर्न र जवाफदेही बनाउन भन्दै प्रेस काउन्सिलले सूचीकरणका लागि आह्वान गरेको हो ।
सूचीकरणमा आएका अनलाइनको निवेदनउपर अध्ययन गरी आवश्यक प्रक्रिा अगाडि बढाइने काउन्सिलले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१८ भाद्र २०७०, मंगलवार १०:३५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories