नागढुंगामा हुने जाम हटाउने काम प्रभावकारी हुन सकेन

112 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३१ भाद्र २०७०, सोमबार ०५:०७

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाडौं, भदौ ३१ – काठमाडौं छिर्ने मुख्य नाका नागढुंगा सडकखण्डमा हुने जामको समस्या छिट्टै हट्ने सरकारले दावी गरेपनि त्यस अनुसारको काम हुन सकेको छैन

। सरकारले सडक मर्मतको कामलाई तीब्रता दिएको बताएपनि काम प्रभावकारी हुन नसकेको यातायात व्यवसायीले बताएका छन् । दशैंका लागि अग्रिम टिकट बुकिङ खुलाउने बेला भइसक्दा पनि बाटोको समस्याले गर्दा अप्ठेरो परेको व्यवसायीको भनाइ छ ।

नगाढुंगा सडकखण्डका विभिन्न ठाउँमा सडक मर्मत भइरहेकाले अहिले पनि कम्तीमा एकघण्टा जाममा बस्नुपर्ने बाध्यता छ । गाडी धेरै ओहोरदोहोर हुने सडकमा मर्मतको काम नसकिँदा टिकट बुकिङ व्यवस्थित गर्न समेत कठिनाइ भएको नेपाल यातायात व्यवसायी राष्ट्रिय महासंघका कोषाध्यक्ष सरोज सिटौलाले बताउनुभयो ।

महासंघले मंगलबारदेखि ६ गतेसम्म टिकट बुकिङ खुला गर्न मातहतका संघ संस्थालाई निर्देशन दिइसकेको छ । यात्रुहरुले विहानदेखि टिकट काउण्टरमा सम्पर्क गरेर टिकट बुक गर्न सक्ने सिटौलाले बताउनुभयो ।

चाडपर्वको मुखमा सरकारले पेट्रोलियम पदार्थको भाउ बढाउनु, सडकको काम समयमै नसक्नुले विगतका वर्षमा जस्तै यसवर्ष पनि यात्रुले समस्या झेल्न बाध्य हुने यातायात व्यवसायीको भनाइ छ । तर सरकारले भने पहिलाजस्तो नागढुंगामा समस्या नहुने दावी गरेको उज्यालो अनलाइनमा खबर छापिएको छ् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३१ भाद्र २०७०, सोमबार ०५:०७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories