सरकारले भन्यो ‘उमेद्वारी दर्ताको समय सार’

177 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ आश्विन २०७०, बुधबार १४:२७

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाडौ, असोज २ – सरकारले संविधान सभा चुनावका लागि उम्मेदवारको मनोनयन पत्र दर्ता गर्ने समय पर सार्न निर्वाचन आयोगलाई आग्रह गरेको छ ।

बालुवाटारमा बुधबार बसेको मन्त्रीपरिषदको बैठकले मंसिर ४ गते हुने मतदान कार्यक्रमलाई असर नपर्ने गरी उम्मेदवारको मनोनयन पत्र दर्ता गर्ने समय केही पर सार्न आयोगलाई आग्रह गर्ने निर्णय गरेको हो ।

निश्चित समय नखुलाई यथासम्भव केही पर सार्ने सम्वन्धमा विचार गर्न आयोगलाई आग्रह गर्ने निर्णय मन्त्रीपरिषद् बैठकले गरेको मन्त्रीपरिषद अध्यक्ष खिलराज रेग्मीका प्रेस सल्लाहकार विमल गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

मन्त्रीपरिषद्को निर्णयमा मंसिर ४ गतेको मतदान कार्यक्रममा कुनै पनि प्रतिकूल असर नपर्ने गरी उम्मेदवारीको मनोनयन पत्र दर्ता मिति एवं समानुपातिक तर्फको उम्मेदवारका लागि राजनीतिक दलले निवेदन पेश गर्ने एवं बन्द सूची पेश गर्ने मिति यथासम्भव केही पर सार्ने सम्बन्धमा विचार गर्न निर्वाचन आयोगलाई अनुरोध गर्ने भनिएको छ ।

मन्त्रीपरिषद बैठक बस्नुअघि विहान मन्त्रीपरिषद अध्यक्ष खिलराज रेग्मीले निर्वाचन आयोगका प्रमुख आयुक्त र आयुक्तसँग छलफल गर्नुभएको थियो । उच्चस्तरिय राजनीतिक समितिले निर्वाचन आयोगलाई समानुपातिक तर्फको उम्मेदवारको निवेदन पेश गर्ने समय एक हप्तापछि सार्न आग्रह गरेको उज्यालो अनलाईनमा खबर छ् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ आश्विन २०७०, बुधबार १४:२७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories