समाजखबर डट कम विरुद्धको उजुरी

104 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ आश्विन २०७०, मंगलवार १५:५७

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाडौं । माउन्टेन टेलिभिजनका माधव राज तिवारीले समाजखबर डट कम विरुद्ध महानगरीय प्रहरी परिसर हनुमानढोकामा दिएको “विद्युतीय कारोबार ऐन” सम्बन्धी उजुरी अब प्रेस काउन्सिलले हेर्ने भएको छ ।
समाज खबरमा संप्रेषित समाचारले आफ्नो चरित्र हत्या भएको दावी गर्दै तिवारीले सोमबार हनुमानढोकामा लिखित उजुरी दिएका थिए । तिवारीले अनलाइनमार्फत आफ्नो चरित्रहत्या गर्न खोजेको भन्दै समाजखबर डटकमका सञ्चालक÷सम्पादक नकुल अर्याललाई हदैसम्मको कारवाही गर्न र क्षतिपूर्ति दिलाइदिन माग गर्दै उजरी गरेपछि प्रहरीले दुवै पक्षलाई मंगलबार छलफलमा बोलाएको थियो ।
छलफलका क्रममा सहमति नभएपछि प्रहरीले समाचारसंग सम्बनिधत विषय भएकोले प्रेस काउन्सिललाई छानबिनका लागि आग्रह गर्दै पत्र पठाएको छ । समाजखबर डट कममा संप्रेषित “माउन्टेन टिभीमा नियुक्तिपत्र पाउन ल्यापटप बुझाउनुपर्ने” शीर्षकमा संप्रेषित समाचारलाई लिएर तिवारीले उजुरी गरेका हुन् । समाचारमा माउनटेन टेलिभिजनका तिवारीले तराईक्षेत्रका संवाददाताहरुलाई ल्यापटप पाए नियुक्तिपत्र दिलाइदिने आश्वासन दिएको उल्लेख छ ।
तिवारीले आफूले कसैसंग ल्यापटप नमागेको बताएपनि समाजखबरका सम्पादक अर्यालले भने आफूले आवश्यकता परे साक्षी प्रमाण जुटाउन सक्ने दावी गरेका छन् । पछिल्लो समय सञ्चारमाध्यममा भएका विकृति विरुद्ध कलम चलाएकै कारण आफूविरुद्ध सुनियोजित रुपमा विद्युतीय कारोबार ऐनसम्बन्धी आरोप लगाइएको अर्यालको भनाई छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ आश्विन २०७०, मंगलवार १५:५७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories