समाजखबर डट कम विरुद्धको उजुरी

143 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ आश्विन २०७०, मंगलवार १५:५७

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाडौं । माउन्टेन टेलिभिजनका माधव राज तिवारीले समाजखबर डट कम विरुद्ध महानगरीय प्रहरी परिसर हनुमानढोकामा दिएको “विद्युतीय कारोबार ऐन” सम्बन्धी उजुरी अब प्रेस काउन्सिलले हेर्ने भएको छ ।
समाज खबरमा संप्रेषित समाचारले आफ्नो चरित्र हत्या भएको दावी गर्दै तिवारीले सोमबार हनुमानढोकामा लिखित उजुरी दिएका थिए । तिवारीले अनलाइनमार्फत आफ्नो चरित्रहत्या गर्न खोजेको भन्दै समाजखबर डटकमका सञ्चालक÷सम्पादक नकुल अर्याललाई हदैसम्मको कारवाही गर्न र क्षतिपूर्ति दिलाइदिन माग गर्दै उजरी गरेपछि प्रहरीले दुवै पक्षलाई मंगलबार छलफलमा बोलाएको थियो ।
छलफलका क्रममा सहमति नभएपछि प्रहरीले समाचारसंग सम्बनिधत विषय भएकोले प्रेस काउन्सिललाई छानबिनका लागि आग्रह गर्दै पत्र पठाएको छ । समाजखबर डट कममा संप्रेषित “माउन्टेन टिभीमा नियुक्तिपत्र पाउन ल्यापटप बुझाउनुपर्ने” शीर्षकमा संप्रेषित समाचारलाई लिएर तिवारीले उजुरी गरेका हुन् । समाचारमा माउनटेन टेलिभिजनका तिवारीले तराईक्षेत्रका संवाददाताहरुलाई ल्यापटप पाए नियुक्तिपत्र दिलाइदिने आश्वासन दिएको उल्लेख छ ।
तिवारीले आफूले कसैसंग ल्यापटप नमागेको बताएपनि समाजखबरका सम्पादक अर्यालले भने आफूले आवश्यकता परे साक्षी प्रमाण जुटाउन सक्ने दावी गरेका छन् । पछिल्लो समय सञ्चारमाध्यममा भएका विकृति विरुद्ध कलम चलाएकै कारण आफूविरुद्ध सुनियोजित रुपमा विद्युतीय कारोबार ऐनसम्बन्धी आरोप लगाइएको अर्यालको भनाई छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ आश्विन २०७०, मंगलवार १५:५७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि

काठमाडौं । नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाले १ सय १४ जना संक्रमित थपिएको जानकारी दिनुभयो । मन्त्रालयमा.....

नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७७२- थपिए ९० जना

धादिङ । नेपालमा जेठ १३ गते मंगलबार दिउँसो सम्ममा एकैदिनमा थप ९० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमण पुष्टि भएको.....

धादिङमा आलोपालो गरेर सामान ढुवानी हुने

धादिङ, १२ जेठ - लकडाउनको समयमा वजार क्षेत्रमा मालसामान ढुवानी गर्ने सवारीहरुको भिडभाड बढ्न थालेपछि धादिङमा.....

सोमबार सार्वजनिक बिदा दिने गृहको मन्त्रालयको निर्णय

धादिङ न्यूज धादिङ, ११ जेठ - गृह मन्त्रालयले आइतबारका लागि दिने भनिएको सार्वजनिक विदा नदिेने भएको छ ।   नेपाल.....

भारतबाट २ सय १७ जना शनिवार धादिङ आईपुगे

धादिङ,१० जेठ - धादिङ घर भै रोजगारीका क्रममा भारतका विभिन्न स्थानमा रहेका २ सय १७ जना शनिवार विहान धादिङ आइपुगेका.....

Categories