नेपाली काँग्रेसका उमेद्वारलाई हराउन भूमिका खेलेको भन्दै महासमिति सदस्यद्धय डाक्टर कार्की, भिम ढुङगाना र तरुण दलका अध्यक्ष गोपाल बिक छ महिनाका लागि काँग्रेसका सम्पूर्ण जिम्मेवारीबाट निलम्बित

149 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ पुष २०७०, शनिबार १५:०८

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

धादिङ– संविधान सभा निर्वाचनमा नेपाली काँग्रेसका उमेद्वारलाई हराउन भूमिका खेलेको भन्दै नेपाली काँग्रेस धादिङ क्षेत्र नं २ ले दुई महासमिति सदस्य लगायत तीनजनालाई अनुशासनको कारवाही गरेको छ ।
नेपाली काँग्रेस धादिङ २ नं क्षेत्रीय कार्य समितिको शनिबार बसेको बैठकले नेपाली काँग्रेसलाई हराउन भूमिका खेलेको भन्दै केही नेतालाई कारवाही गरेको हो । क्षेत्रीय कार्य समितिले नेपाली काँग्रेसका महासमिति सदस्यद्वय भीमप्रसाद ढुङ्गाना, डा. राजाराम कार्की र नेपाल तरुण दल धादिङका अध्यक्ष गोपाल विश्वकर्मालाई छ महिनाका लागि काँग्रेसका सम्पूर्ण जिम्मेवारीबाट निलम्बित गर्दै काँग्रेसको सांगठनिक कार्यमा सम्लग्न नहुन निर्देश समेत गरेको नेपाली काँग्रेस क्षेत्र नं २ का सभापति विनोद तिमल्सेनाले जानकारी दिनु भएको छ । क्षेत्रीय कार्य समितिले काँग्रेसको चुनावी अभियानलाई कमजोर बनाउन र निर्वाचनमा विपक्षीलाई सहयोग गर्न भूमिका खेलेको आरोप लगाउँदै कारवाहीका लागि केन्द्रीय कार्य समितिमा सिफारिस समेत गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ पुष २०७०, शनिबार १५:०८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of Bandipur Municipality-1 and Sandeep Pariyar, 18, of Bhanu Municipality-1 in Tanahun district. Police recovered a huge cache of illegal drugs–Spasmo and Tramadol– wrapped with clothes hidden inside their bags while carrying out routine security.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

धादिङमा मनाईयो पाँचौं योग दिवस

धादिङ, १ माघ - धादिङमा पाँचौं राष्ट्रिय योग दिवस मनाइयो । जिल्ला आयु्र्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको आयोजनामा जिल्ला.....

Categories