नौबिसेमा निशुल्क आँखा शिवीर सम्पन्न

210 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ फाल्गुन २०७०, सोमबार १६:५६

सम्पादक: Dhadingnews.com

 नौबिसे- धादिङको नौबिसेमा सञ्चालन भएको एक दिने निशुल्क आँखा शिवीरमा एक सय पचपन्न जनाले आफ्नो आँखाको परिक्षण गराएका छन् । नौबिसे स्थित नौबिसे स्वास्थ्य चौकिमा सोमबार भएको शिविरमा उक्त सँख्याका आँखाका बिरामीहरुले आफ्नो आँखाको परिक्षण तथा उपचार गराएका हुन् । आखाँको परिक्षण तथा उपचार गर्न आएका मध्ये १८ जना आँखाका बिरामीमा मोतिया बिन्दुको समस्या देखिएको स्वास्थ्य चौकिले जनाएको छ । मोतिया बिन्दु भएका आँखाका बिरामीहरुलाई आँखाको अप्रेसन गर्न काठमाण्डौ लगिएको छ । उनिहरुलाई खान बस्न तथा गाडि भाडा र अप्रेसन निशुल्क गरीएको छ । शिविरमा तिलगँगा आखाँ प्रतिष्ठान काठमाण्डौँका डाक्टर शँकर अधिकारी सहितको टोलिले बिरामीहरुको आँखा जाँच गराएका थिए । शिवीरमा आँखाका बिरामीहरुलाई निशुल्क टिकट र औषधि प्रदान गरीएको छ । तिलगँगा आँखा प्रतिष्ठान, जिल्ला सामुदायीक आँखा केन्द्र, नौबिसे स्वास्थ्य चौकि, गाविसको कार्यालय नौबिसे र लायन्स तथा लियो क्लब अफ पिस खानीखोला धादिङको सँयुक्त आयोजनामा भएको शिवीरमा जिल्लाको नौबिसे, थाक्रे, तसर्पु , भुमेस्थान, जिवनपुर, केवलपुर, गोगनपानी लगायत गाविसबाट बिरामीहरु आफ्नो आँखाको परिक्षण तथा उपचार गर्न आएका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ फाल्गुन २०७०, सोमबार १६:५६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories