राष्ट्रिय स्वास्थ्य कर्मी संघ धादिङको दोश्रो अधिबेशन बैशाख ६ मा

136 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ चैत्र २०७०, शनिबार १४:४७

सम्पादक: Dhadingnews.com

धादिङ–राष्ट्रिय स्वास्थ्य कर्मी संघ नेपाल जिल्ला समिति धादिङको दोश्रो जिल्ला अधिबेशन आयोजक समिति गठन भएको छ । शनिवार धादिङबेसीमा सम्पन्न संघको बैठकले अध्यक्ष रामप्रसाद सिलवालको संयोजकत्वमा ९ सदस्यिय अधिबेशन आयोजक समितिको गठन गरेको हो ।
अधिबेशन आगामी बैशाख ६ गते धादिङबेसीमा आयोजना गरिने वताईएको छ । अधिबेशनलाई सम्पन्न गर्न विभिन्न उप समितिहरुको पनि गठन गरिएको छ । यसरी गठन गरिएका उप समितिहरुमा रामप्रसाद सिलवालको संयोजकमा व्यवस्थापन उप समिति,वोधप्रसाद नेपालको संयोजकत्वमा प्रचार प्रसार, पूर्णध्वज श्रेष्ठको संयोजकत्वमा अर्थ संकलन,पार्वती न्यौपानेको संयोजकत्वमा अतिथी सत्कार र कृष्णलाल श्रेष्ठको संयोजकत्वमा समन्वय उप समितिको गठन गरिएको वताईएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ चैत्र २०७०, शनिबार १४:४७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories