रेमिट २० प्रतिशतले बढ्यो

421 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, १४ असार शुक्रबार ००:१३

सम्पादक: Dhadingnews.com

DSC00846 copyधादिङबेशी (धादिङ्न्युज)/ सिभिक डेभलपमेण्ट बैंक लिमिटेडले २०७० जेष्ठमा गत महिनाभन्दा २० प्रतिशत बढिले रेमिट भित्र्याएको दावी गरेको छ । सिभिक डेभलपमेण्ट बैक धादिङ जिल्लालाई मात्र कार्यक्षेत्र बनाई स्थापना भएको बैक हो ।
बैकका महाप्रवन्धक प्रकाशमान वज्राचार्यका अनुसार धादिङ जिल्लाबाट बिभिन्न देशमा रोजगारीका लागि गएका नेपाली नागरीकहरुले आफ्नो परिवारका नाममा पठाएको रकम सर्व सुलभ तरिकाबाट प्रदान गर्दै आएको छ । बैंकले जिल्लाको नीलकण्ठ गा.बि.स.मा दुई वटा कार्यालय र बैरनी, आदमघाट तथा आरुघाट शाखाबाट रेमिट सुविधा प्रदान गर्दै आई रहेको छ । बैंकले आई.एम.ई., प्रमु, वेष्टर्न, नबिल, सिद्धार्थ, रिलायबल, मेघा, सुलभ रेमिटसंग सहकार्य गरी रेमिट भित्र्याउने कार्य गर्दै आएको छ ।

२०७० बैशाखमा ६ सय ३५ जना व्यक्तिहरुबाट २ करोड ८६ लाख ८३ हजार रेमिट भित्र्याएकोमा २०७० जेष्ठमा ३ करोड ४६ लाख ६९ हजार रुपैया भित्रयाएको छ । बैकका महाप्रवन्धक वज्राचार्यका अनुसार बैकको २०७० जेष्ठको अभिलेखलाई आधार मान्ने हो भने प्रति व्यक्ति ४१ हजार रुपैया रेमिट धादिङमा  भित्रिएको देखिन्छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, १४ असार शुक्रबार ००:१३ मा प्रकाशित