स्वास्थ्यकर्मचारी र महिला स्वास्थ्य स्वयमसेविकाहरुलाई सम्मान

472 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, २ श्रावण बुधबार १६:२६

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

धादिङ/ जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय धादिङले जिल्लामा संचालित खोप सेवा कार्यक्रममा उत्कृष्ठ कार्य सम्पादन गर्ने स्वास्थ्यकर्मचारी र महिला स्वास्थ्य स्वयमसेविकाहरुलाई सम्मान गरेको छ ।
सम्मानित हुने स्वास्थ्यकर्मीहरुमा नौविसे स्वास्थ्य चौकीका शिवहरी भट्ट, हेमन्त सुवेदी र रविन्द्र पाण्डे, थांक्रे स्वास्थ्य चौकीका गिता भट्ट र शुरेखा रायमाझी, किराञ्चोक उपस्वास्थ्य चौकीका पार्वती बस्नेत र गंगा भण्डारी,खरी उपस्वास्थ्य चौकीका बिश्वनाथ साह,सरला श्रेष्ठ र चोलावहादुर सिम्खडाका साथै सल्यानकोट स्वास्थ्य चौकीका ज्ञानवहादुर दहाल र र गिता तिमिल्सिना रहेका छन । सोमवार जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रममा बरिष्ठ जनस्वास्थ्य प्रशासक मोहम्मद दाउदले उहांहरुलाई सम्मान गर्नुभएको हो ।
यसैगरी खोप सेवा कार्यक्रमलाई प्रभावकारी वनाउन  घर घरमा पु¥याउन सहयोग गर्ने महिला स्वास्थ्य स्वमसेविकाहरुलाई पनि सोही अवसरमा सम्मान गरिएको थियो ।  सम्मानित हुने महिला स्वास्थ्य स्वमसेविकाहरुमा नौविसे वडा नम्बर ३ की राधिका चापागाई वडा नम्बर ५ की कमला केसी,थांक्रे २ की रुपा सुवेदी, ३ की भवानी रुपाखेती,खरी २ की पार्वती भण्डारी ,वडा नम्बर ५ की गिता श्रेष्ठ,किराञ्चोक ६ की मिठुमाया तामाङ र वडा नम्बर ८ की बाटुली श्रेष्ठ रहनुभएको छ । बैशाख महिनालाई खोप महिनाको रुपमा मनाउंदा उक्त अवधिमा उत्कृष्ठ कार्यगर्नेहरुलाई यस पटक सम्मन गरिएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय धादिङका खोप कार्यक्रमका प्रमुख शरद आचार्यले वताउनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, २ श्रावण बुधबार १६:२६ मा प्रकाशित