मैदीमा जनचेतना कार्यक्रम

419 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, २ भाद्र आईतवार १५:००

सम्पादक: Dhadingnews.com

मैदी । मैदी गाउँ विकास समिति वडा न. ८ काफलस्वाँरमा शनिबार एक दिने मानव बेचविखन विरुद्ध जनचेतनामुलक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
जगतज्योती सामुदायिक विकास समाज जेड्स नेपाल र युनाईटेड मिसन टु धादिङ क्लष्टरको सहयोगमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा स्थानीय ३५ जना महिलाहरुको सहभागीता रहेको थियो । शिवशक्ति महिला समुहकी अध्यक्ष सावित्रा पुरीको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा मानव बेचविखन अवस्था, समाधानको उपायहरुको बारेमा छलफल भएको थियो ।
पछिल्लो समय विभिन्न बहाना बनाएर मानव बेचविखन भैरहेको भन्दै त्यसको न्युनीकरणको लागी यस्तो प्रकारको कार्यक्रम सञ्चालन गरिएको समूहकी अध्यक्ष पूरीले बताउनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, २ भाद्र आईतवार १५:०० मा प्रकाशित