बिद्यालय निरिक्षक तथा श्रोत व्यक्तिहरुका लागि सामाजिक परिक्षण प्रशिक्षण

754 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, १४ भाद्र शुक्रबार १५:१२

सम्पादक: Dhadingnews.com

धादिङ/जिल्ला शिक्षा कार्यालयका बिद्यालय निरिक्षक तथा श्रोत व्यक्तिहरुका लागि सामाजिक  परिक्षण सम्वन्धी दुई दिने प्रशिक्षक प्रशिक्षण तालिम धादिङबेसीमा सम्पन्न भएको छ । जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङको आयोजना तथा आसमान नेपाल र सेभ द चिल्ड्रेनको सहयोगमा बिहीवार र शुक्रवार गरी दुई दिन सम्म धादिङबेसीमा संचालन गरिएको तालिममा जिल्ला शिक्षा कार्यालयका बिद्यालय निरिक्षक तथा श्रोत व्यक्तिहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

तालिममा ,जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङका उपसचिव जर्नादन रिजाल,क्षेत्रीय शिक्षा निर्देशनालयका शाखा अधिकृत

सुकदेव नेपाल, लगायतले बिद्यालयमा सामाजिक परिक्षणको आवश्यकता, प्रयोग हुंदाको महत्व र सामाजिक परिक्षण गर्दा अपनाउनुपर्ने तरिका लगायतका बिषयमा सहजिकरण गर्नुभएको थियो ।
तालिमका क्रममा सहभागिहरुलाई नीलकण्ठ गाविसको इजारामा रहेको इजारा निमावि र मुरलीभञ्ज्याङ ससाहमा रहेको ससाह देउराली माविमा स्थलगत अवलोकन गराई ति बिद्यालयको सामाजिक परिक्षणका वारेमा जानकारी गराईएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, १४ भाद्र शुक्रबार १५:१२ मा प्रकाशित