बोर्डिङका विद्यार्थीद्वारा खाजा खर्च बचाएर सरकारी विद्यालयलाई ५ थान पंखा

398 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, ६ आश्विन आईतवार १४:३४

सम्पादक: Dhadingnews.com

पर्सा/पर्साको भिश्वास्थित नेपाल राष्ट्रिय प्राथमिक विद्यालयलाई विरगञ्जको कादम्बरी स्कुलका विद्यार्थीहरुले पंखा प्रदान गरेका छन् ।

                कादम्बरी बोर्डिङ स्कुलमा कक्षा ९ र १० मा अध्ययन गरिरहेका विद्यार्थीहरुले आफ्नो खाजा खर्चबाट रकम बचाएर ५ वटा पंखा नेपाल राष्ट्रिय प्राथमिक विद्यालयलाई हस्तान्तरण गरेका हुन् । भिश्वास्थित विद्यालयको प्राङ्गणमा आज कादम्बरी स्कुलका प्रधानाध्यापक राजेन्द्र आचार्यले विद्यार्थीहरुको तर्फबाट  ५ थान पंखा नेपाल राष्ट्रिय प्राथमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक कृष्ण प्रसाद सिंहलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । कार्यक्रममा फिफाका पूर्व रेफ्री तथा वीरगञ्ज रात्री माविका शिक्षक गजेन्द्र मान सिंहले सम्पन्न विद्यालयका विद्यार्थीहरुले विपन्न विद्यालयलाई गरेको सहयोग सह्रानिय भएको बताउनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, ६ आश्विन आईतवार १४:३४ मा प्रकाशित