सभासद पाण्डेबाट विकास योजना छनौट गर्न समुदायस्तरमा अन्तरक्रिया

484 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, १५ फाल्गुन बिहीबार १५:२३

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

धादिङ,- समुदायको आवश्यकता अनुसारका विकास योजना छनौट गर्न धादिङ क्षेत्र नम्बर ३ का सभासद राजेन्द्र पाण्डेले समुदायस्तरमा अन्तरक्रिया शुरु गरेका छन ।
Copy of DSC03902बिहीवार धादिङको बैरेनीमा सभासद–पुर्व जनप्रतिनिधि र राजनितिक कार्यकर्ता बिच अन्तरक्रिया कार्यक्रमको आयोजना गरी सभासद पाण्डेले यस्ता कार्यक्रम आफ्नो क्षेत्रका चौधवटै गाविसमा संचालन गरिने वताएका हुन । समुदायको उपस्थितीमा योजना छनौट गर्दा ति योजना कार्यान्वयनमा समुदायको सहभागिता बढाउन सकिने सभासद पाण्डेको भनाई छ ।
निर्वाचन सम्पन्न हुनुअघि र निर्वाचन सम्पन्न भएपछिका समयमा समुदायवाट आएका विकास योजनाहरुको संकलन गरी आवश्यकताको प्राथमिकता गर्ने उद्धेश्यले आयोजना गरिएको अन्तरक्रिया कार्यक्रममा क्षेत्र नम्बर ३ का चौधवटै गाविसका पुर्व जनप्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा नेकपा एमालेका वागमती अंचल समितिका सचिवालय सदस्य जगन्नाथ नेपाल,नेकपा एमाले धादिङका उपाध्यक्ष भुमि त्रिपाठी, सचिव शिव कंडेलका साथै विभिन्न तहमा कार्यरत एमालेका कार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।
पहिलो चरणमा एमालेका कार्यकर्ताहरुसंग अन्तरक्रिया गरिएपनि आगामी दिनमा सवै दलका प्रतिनिधि र समुदायका प्रतिनिधिहरुसंग वसेर अन्तरक्रिया कार्यक्रम संचालन गरी योजना तर्जुमा गरी सरोकारवाल निकाय सम्म लगिने सभासद पाण्डेले वताएका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, १५ फाल्गुन बिहीबार १५:२३ मा प्रकाशित