किरण अधिकारी ( आदमघाट)को संयोजकत्वमा १७ सदस्सिय धादिङ अष्टेलिया समाज तदर्थ समितिको गठन

256 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ भाद्र २०७१, मंगलवार १२:४१

सम्पादक: Dhading News

10673158_288501848007070_1625493388_o 10660434_288501801340408_1368486924_nअष्ट्रेलिया- धादिङवाट अष्ट्रेलिया गएर विभिन्न पेशामा संलग्न हुंदै आईरहेका धादिङवासी संगठित भएका छन । धादिङवासीको बिचमा चिनजान बढाउंदै मैत्रीपूर्ण सम्वन्ध कायम राखि विदेशमा रहंदा समेत आफ्नो गाउंबस्तीको सम्झनालाई जिवित राख्दै सामाजिक हितका कार्यमा सामुहिक रुपमा सक्रिय हुन धादिङ अष्ट्रृेलिया समाजको स्थापना गरिएको छ ।
गएको आईतवार सम्पन्न भएको भेलाले किरण अधिकारी ( आदमघाट)को संयोजकत्वमा १७ सदस्सिय धादिङ अष्टेलिया समाज तदर्थ समितिको गठन गरेको हो । भेलामा धादिङवाट अष्ट्रेलिया पुग्ने पुराना व्यक्ति उदय लोहनी देखि भर्खरै पुगेकाहरुको समेत सहभागिता रहेको थियो । अवको एक महिना भित्रमा अष्ट्रेलियाको विभिन्न शहरमा रहेका धादिङवासीहरुको पहिचान गरी वृहद भेलाको आयोजना गरी नयां कार्य समिति विस्तार गरिने वताईएको छ । कार्यक्रममा हिमालयन रेडियो र एनआरएन पत्रमा कृयाशिल संचारकर्मीहरुको पनि सहभागिता रहेको थिया ।
अधिकारीको संयोजकत्वमा गठित तदर्थ समितिको सदस्यहरुमा राधिका वानियाँ,अकला पाण्डे,असिम लम्साल,उदय लोहनी,दिपक ओझा,अशोक भण्डारी,अर्जुन गिरी,जनक सिम्खडा,थनु शाक्य,अर्जुन केसी,दयाराम सिम्खडा,रविन कार्की  र सल्लाहकारहरुमा प्रतिक्षा पाण्डे,दीपक धमला,मुरारी लम्साल,दीपक सिम्खडा रहनु भएको छ । कार्यक्रममा ब्रिसबेनवाट सन्तोष पाण्डे र एडिल्याडवाट दिपक धमला समेतको उपस्थित रहेको संयोजक अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । संयोजक अधिकारीका अनुसार अष्ट्रेलियामा विभिन्न पेशामा संलग्न रहने धादिङेहरुको संख्या ५ सय भन्दा बढी रहेको छ । समाजले केही महिना भित्रैमा धादिङमा सामाजिक हितका कार्य संचालन गर्न सामुहिक कोषको निर्माण गर्ने वताईएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ भाद्र २०७१, मंगलवार १२:४१ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories