धादिङमा राजमार्गका होटल सुधार्न एक हप्ताको म्याद

410 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ९ आश्विन २०७१, बिहीबार २०:४४

सम्पादक: Dhading News

केशव अधिकारी/ धादिङ,  – पटक पटक अनुगमन गरी सेवा सुबिधालाई राम्रो वनाउन आग्रह गर्दा पनि अटेर गर्दै आईरहेका धादिङमा राजमार्ग क्षेत्रमा सञ्चालित केही होटललाई सुधार गर्न जिल्ला अनुगमन समितिले थप एक हप्ताकोे म्याद दिएको छ ।

SAM_4719 - Copyबिहीबार राजमार्ग क्षेत्रको होटल अनुगमनका लागि सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी नन्दलाल शर्माको नेत्तृत्वमा खटिएको जिल्ला अनुगमन समितिले १३ वटा होटलमा अनुगमन गरेको थियो ।

अनुगमनका क्रममा अधिकांश होटलले विगतमा भन्दा सेवा सुविधालाई सुधार गर्दै ल्याएपनि खाना बनाउने भान्छा कोठा र भान्छेको सरस फाईमा भने ध्यान दिन नसकेको भन्दै सुधारका लागि एक हप्ताको म्याद दिएको हो । दशैंको वेला राजमार्गमा गुड्ने सवारी साधनको चाप बढ्नुका साथै यात्रुको संख्या पनि धेरै हुने भएकाले होटलहरुमा गुणस्तर नहुँदा लाखौं यात्रुको स्वास्थ्यमाथि खेलवाड हुने अनुगमन समितिका संयोजक शर्माले वताउनुभयो ।  अनुगमन समितिले वेनिघाटको रिभर साईड रिर्सोट, सलाङघाटको चितवन स्टाफ होटल र कृपान्जली होटललाई एक साता भित्र होटलको भान्छाको सुधार गर्न लिखित निर्देशन दिएको छ ।

SAM_4869 - Copyत्यसैगरी अनुगमन समितिले शितलवजारको सुब्बा होटल (टुप्पि), मलेखुमा रहेको होटल श्रीनगर, नौविसेको आंधीखोला, केबी होटल, धार्केको होटल पाथिभरा र भेरी होटलका साथै खयरघारीको कान्तिपुर होटलको पनि अनुगमन गरेको थियो ।

राजमार्गका होटलले मुल्यमा मनपरी गर्दै आएपनि  खानेकुराको गुणस्तरमा भने केही सुधार गरेकाले अव सरसफाईलाई पहिलो प्राथमिकता दिन अनुगमन समितिमार्फत सचेत गराईएको उपभोक्ता हित संरक्षण मञ्च धादिङका अध्यक्ष वेदवहादुर खाँडले जानकारी दिनुभयो ।  अनुगमन टोलीमा जिल्ला अनुगमन समितिका सदस्यहरुका साथै उपभोक्ता हित संरक्षण मञ्च, खाद्य अधिकार जिल्ला संजाल, फियान नेपाल लगायतका उपभोक्ताअधिकारका लागि कृयाशिल संस्थाका प्रतिनिधि र संचारकर्मीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।SAM_4899 - Copy राजमार्गका होटलको सेवा सुविधा र गुणस्तर सुधारका लागि फियान नेपालले विभिन्न सरोकारवाला निकायहरुसँग समन्वय गरी चार वर्ष देखि नियमित रुपमा होटल अनुगमन तथा होटल संचालकहरुलाई सरसल्लाह समेत दिंदै आईरहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

९ आश्विन २०७१, बिहीबार २०:४४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories