अनलाईन भोटिङका आधारमा १० सभासद उत्कृष्ट घोषित 

220 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ माघ २०७१, बिहीबार १९:५४

सम्पादक: Dhading News

top_10_ca_membersकाठमाण्डौं –अनलाईन भोटिङका आधारमा उत्कृष्ट सभासदको सूची सार्वजनिक गरेको छ । न्यूजभित्ता अनलाईनले अनलाइन भोटिङको आधारमा छानेको १० उत्कृष्ट सभासद्को नाम एक कार्यक्रमकाबीच सार्वजनिक गरेको हो । भोटिङको आधारमा एमालेका ४,कांग्रेसका ३ र राप्रपा नेपाल, जनमोर्चा नेपाल र एमाओवादीका १–१ सभासद सूचीमा पर्नु भएको छ । उत्कृष्ट १० सभासदमा अर्जुननरसिंह केसी, कमल थापा, केपी शर्मा ओली, गगन थापा, गोकर्ण विष्ट, चन्द्र भण्डारी, चित्रबहादुर केसी, बाबुराम भट्टराई, विकास लम्साल र रविन्द्र अधिकारी सूचीमा परेका छन् । सार्वजनिक जीवनका विशिष्ट व्यक्तित्वहरु रहेको जुरीले वरिष्ठ पत्रकारहरुलाई साक्षी राखेर अनलाइन भोटिङको प्लेटफर्म खोलेर मत परिणाम प्राप्त गरेको थियो । केही साता अघिदेखि सुरु गरिएको भोटिङको आधारमा सभासद् चयन गरिएको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१ माघ २०७१, बिहीबार १९:५४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories