सभासदलाई धादिङे पत्रकारको दाल,चामल

335 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ माघ २०७१, शुक्रबार १५:०४

सम्पादक: Dhading News

DSC_0116धादिङ,२ माघ- तोकिएको समयमा संविधान जारी गर्न दवावमुलक आन्दोलन सञ्चालन गर्दै आईरहेका पत्रकारहरुले शुक्रवार धादिङवाट सभासदहरुलाई नयां ढंगको दवाव दिएका छन । संविधान निर्माण प्रकृयामा देखिएको ढिलासुस्ती र दलहरु बिच बढ्दै गएको असमझदारीका बिरुद्ध धादिङका पत्रकारहरुले व्यंग्यात्मक तिखो प्रहार गर्दै तोकिएको समयमा संविधान जारी गर्न आग्रह गरेका हुन ।
प्रेस चौतारी नेपाल र प्रेस युनियन धादिङ जिल्ला समितिले शुक्रवार संयुक्त रुपमा धादिङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी मार्फत सभासदहरुलाई संविधान निर्माणमा लाग्न आग्रह गरिएको ज्ञापन पत्र संगै लेखनका लागि समय दिंदा भोकैबस्नु नपरोस भन्दै तेल, चामल, दाल, नुनका साथै मस्यौदा लेख्ने कापी र कलम पनि पठाइको छ । माघ ८ मै संविधान जारी गर्न संविधान सभा भित्र वस्दा सभासदहरुलाई खानेकुुराको कुनै समस्या नहोस भन्दै तेल, चामल, दाल, नुन पठाईएको प्रेस चौतारी धादिङका अध्यक्ष नारायण चन्द्र सुवेदीले वताउनु भयो । माघ ८ नजिकिंदै गएपनि दलहरु जिम्मेवार वन्न नसेकाले संविधान सभा भित्र वस्दा खान र मस्यौदा तयार पार्न कापी कलमको खांचो नपरोस भन्नका लागि खाद्यान्नका साथ कापी कलम पनि पठाईएको प्रेस युनियन धादिङका अध्यक्ष पोषनाथ अधिकारीले जानकारी दिनु भयो ।
तोकिएको समयमा संविधान वनाउन दलहरुलाई आग्रह गरिएको व्यानर सहित धादिङबेसी बिचवजार चौतारावाट निस्किएको ¥याली जिल्ला प्रहरी कार्यालय हुंदै जिल्ला प्रशासन कार्यालय पुगेको थियो। दुवै पत्रकार संगठनका अध्यक्ष संयुक्त रुपमा धादिङका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी तोरणप्रसाद पराजुलीलाई ज्ञापन पत्र संगै एक एक किलो नुन,चामलका साथै एक लिटर खाने तेल हस्तान्तरण गर्दै संविधान सभामा पठाईदिन आग्रह गरिएको थियो ।प्रेस चौतारी र प्रेस युनियनका संयुक्त आयोजनामा भएको कार्यक्रमलाई नेपाल पत्रकार महासंघ र रिर्पोटर्स क्लव जिल्ला शाखा धादिङले पनि ऐक्यवद्धता जनाएको थियो ।
DSC_0099धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ माघ २०७१, शुक्रबार १५:०४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका गोकर्णमणी दुवाडी सचिवमा बढुवा

धादिङ- सरकारले  गोकर्णमणी दुवाडी सहित तीन जना सहसचिवलाई सचिवमा बढुवा गरेको छ । बुधवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सहसचिवहरु  दुवाडी, डा.योगेन्द्र कार्की र सुरेश आचार्यलाई सचिवमा बढुवा गरेको हो.....

आठ महिना पछि खुले धादिङका शैक्षिक संस्था

धादिङ - विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ ( कोरोना संक्रमण) का कारण गत बर्षको चैत महिना देखि बन्द.....

लापाका बाढी पहिरो पिडितलाई रेडक्रसको सहयोग

लापा - बाढी पहिरो लागेर घरबार विहिनभएका रुवीभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का  ३२ परिवारलाई नेपाल रेडक्रस.....

आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी

धादिङ - आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी । वर्षमा पर्ने चौबीसवटा एकादशीमध्ये सबैभन्दा ठूलो एवं महत्वपूर्ण.....

आयआर्जनका लागि किसानलाई वाख्रा बितरण

थांक्रे - धादिङको थाक्रे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ मा २ वटा समूहका ११ जना सदस्यलाई ३/३ वटाको दरले ३३ वटा बाख्राका.....

Categories